Zápas pro hospic

Náš klub se v listopadu připojil ve spolupráci s Oblastní charitou Žďár nad Sázavou k podpoře Domácí hospicové péče. Fanoušci mohou přispět do kasiček u vstupu na všechna utkání mužského týmu až do konce letošního roku.

Kromě toho se klub rozhodl podpořit tuto akci speciálním utkáním v rámci 13. kola STRABAG Rail Extraligy. Úterní zápas proti Dukle Praha před kamerami České televize bude Zápasem pro hospic. Za každý vstřelený gól do sítě pražského soupeře věnuje klub TJ Sokol Nové Veselí 100 Kč na podporu Domácí hospicové péče.

„Čeká nás utkání o třetí místo Extraligy, takže není třeba dodávat, jak těžké utkání to bude. Zápasy s Duklou Praha mají vždy příchuť derby a jsou velmi vyhecované. Čeká nás opravdu těžký soupeř, který má aktuálně velkou formu,“ vyhlíží zápas hlavní trenér Pavel Hladík. „My ovšem hrajeme doma a do utkání jdeme s jasným cílem vyhrát. Navíc v tomto utkání za každý vstřelený gól věnuje náš klub 100 Kč na Hospicovou péči tak samozřejmě doufáme, že dáme i co možná nejvíce branek. Doufáme, že tento vrchol podzimní části sezóny přiláká do haly mnoho fanoušků a ti nám pomohou toto prestižní utkání zvládnout,“ zve hlavní trenér všechny příznivce házené na domácí zápas.

Jak toto atraktivní utkání dopadne a kolik naši házenkáři Hospicu vystřílí, můžete sledovat přímo v hledišti novoveselské ZDT Arény či na kanálu ČT Sport v úterý 3. 12. od 20 hodin.

Sport pomáhá, podpoříme společně dobrou věc!

DĚKUJEME!

#1klub1srdce


288.jpg
Partneři