Mladší dorost - hodnocení zápasu

V zápase o první místo tabulky mladších dorostenců byl nakonec úspěšnější tým hostujícího Zubří. Naši mladší dorostenci bojovali a před pěknou diváckou kulisou odehráli kvalitní utkání. V tabulce jim nadále patří 2. místo. Poslední kolo podzimní části odehrají naši hráči 7.12. na palubovce Sokolu Šťáhlavy.

Hodnocení zápasu od trenéra Jana Bělocha najdete pod fotografií.

10. KOLO: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – HC ZUBŘÍ A 23:29 (12:15)

Sestava: Chvátal, Dufka – Popela 2, Novotný, Horáček, Chotěborský, Halíček 3, Ogoun, Vlček 2, Mička, Tomášek 5, Krejčí 4, Brabec 2, Koníček 1, Krejz 4

Hodnocení: V desátém kole se Zubřím jsme se utkali s nejkvalitnějším soupeřem v soutěži. Zápas měl od úvodu velké nasazení z obou stran. My jsme od vedení 3:1 dostali 4 branky v řadě a od té chvíle už nás soupeř nepustil do vedení. Nedokázali jsme udržet plynulost v útoku a soupeř nás dokázal často přerušovat. Díky tomu jsme často stříleli z ne úplně připravených pozic, a proto si soupeř připsal spousty úspěšných bloků. Přesto jsme díky bojovnosti dokázali stáhnout náskok soupeře na 2 branky 3 minuty před koncem. Bohužel během posledních 5 minut jsme neproměnili 3 šance a to nás připravilo o poslední zbytky nadějí na zvrat v utkání.  Zápas byl velice kvalitní a to ze strany obou týmů i rozhodčích, bohužel bylo tentokrát Zubří o kousek lepší a my musíme o to tvrději pracovat, abychom se mu zase více vyrovnali.