Výhra na Majlontu

Utkání s velkým množstvím chyb a neproměněných šancí jsme dokázali vybojovat a v náročném programu slavíme výhru! Díky fanouškům, kteří za námi opět dorazili do Brna!

Díky za podporu i na dálku!

Shrnutí zápasu a ohlasy trenérů čtěte pod fotografií. 

#1klub1srdce 


280.jpg

SHC Maloměřice - Sokol Nové Veselí 21:26 (12:11)

Maloměřice vstoupily do zápasu bojovným výkonem a s cílem porvat se o první extraligové body. V naší úvodní sestavě dostali prostor hráči širšího kádru a dorostenci. Náročný program, technické chyby a neproměněné šance našeho týmu znamenaly vedení domácích 10:5 po úvodní dvacetiminutovce. Dobrou aktuální formu dokázal v brance prodat gólman Adrián Šimovček, který v prvním poločase podržel naše mužstvo od vyššího brankového rozdílu. Domácím se podařilo několikrát skórovat z rychlých brejků po našich chybách. Do hry se tak dostala obvyklá sestava, která hru zklidnila a skóre se začalo otáčet v náš prospěch. Poločasové skóre vyznělo těsně pro domácí 12:11. Od druhé půle se naši hráči zkoncentrovali a dokázali se ujmout vedení až o 5 branek. Vedení už si náš tým pohlídal. Utkání se spíše dohrávalo a v naší sestavě opět dostal herní prostor širší kádr. Ne příliš atraktivní utkání na palubovce soupeře jsme dovedli do vítězného konce. 

Nejlepší střelci: Číž 4, Ipser a Horák po 3 - Voika 8/6, Sekulić 5, Melichar 4. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 1/1 - 6/6. Vyloučení: 5:2. Diváci: 209.

Aleš Kolář, trenér SHC Maloměřice: „Věděli jsme, že Nové Veselí je velmi silný a těžký soupeř. Kdybychom za stavu 9:4 dokázali proměnit vyložené šance, rozdíl mohl být ještě vyšší. Zápas nám rozhodl vstup do druhé poloviny, kdy jsme se dostali do většího oslabení a soupeř odskočil o tři branky.” 

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „Do Maloměřic jsme jeli s jasným cílem bodovat a vyzkoušet hráče širšího kádru a nadějné dorostence. Věděli jsme, že Maloměřice budou hrát nadšeně a bojovně, což se také potvrdilo. Náš vlažný vstup a několik neproměněných šancí znamenal vysoké vedení domácích 9:4. Poté jsme byli nuceni dát na hřiště to nejlepší a zápas otočili a vedli už o 5 branek. Konec utkání už se pouze dohrával a na hřiště se opět dostali i mladíci v naší sestavě. Pro ty to byla dobrá škola, ale bylo vidět, že někteří hráči na Extraligu zatím výkonnostně nemají. Nerad vyzdvihuji jednotlivce, ale dnes odehrál výborný zápas Adrián Šimovček. Z mladých hráčů se dobře ukázali Rubáč a Gregorovič. Jinak bylo utkání průměrné a pro diváky asi nepříliš atraktivní. Našim fanouškům opět moc děkujeme, že zase přijeli ve velkém počtu a jsme rádi, že jsme se mohli radovat z další výhry." 

Pozvánky
25.09.2021 12:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Mladší dorost
25.09.2021 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Starší dorost
25.09.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Muži
25.09.2021 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - SK Slavia Praha (muži B)
Muži
Partneři