Vítězství v Brně

Výhra v 11. kole Extraligy!!! Před fantastickou kulisou našich fanoušků, kteří za námi do Brna dorazili slavíme vítězství 24:22!! Děkujeme za fantastickou podporu!

Shrnutí zápasu a ohlasy trenérů čtěte pod fotografií. 

#1klub1srdce 


276.jpg

SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí 22:24 (12:15)

Do utkání vstoupili lépe házenkáři našeho týmu, když vstřelili první branku v zápase. V sedmé minutě již na tabuli svítilo skóre 3:6 pro náš tým, Kénik do toho ale šlápl a v desáté minutě bylo vyrovnáno. Naši hráči ukázali svoji sílu a strhli vedení na svou stranu. V 21. minutě jsme mohli jít do trháku o tři branky, ale domácí zachránil chycenou sedmičkou uzdravený Luděk Fabián. Do šaten tak šli hráči za stavu 12:15 pro házenkáře z Vysočiny, kteří mohli mít i větší náskok, Královopolské ale spasil několika povedenými zákroky Luděk Fabián. Lepší vstup do druhé půle měli brněnští házenkáři, když postupně stahovali náskok našeho mužstva. Naši hráči využili střelecké nemohoucnosti Brna a odskočili znovu na rozdíl několika branek. Hráči Kéniku jakoby chytili druhý dech. V rozmezí pár minut snížili náskok Nového Veselí na dvoubrankový rozdíl. Náš tým už si koncovku utkání pohlídal a dovedl zápas do vítězného konce poměrem 22:24!

Nejlepší střelci: Janíček 5, Horut 5, Vaněk 3 - Sekulic 6, Voika 4, Kocich 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 5/4 - 4/3. Vyloučení: 4:1. Diváci: 506.

Ivo Vávra, trenér SKKP Handball Brno: „Dnes bych utkání asi nehodnotil. Nás sráží vlastní chyby. Nové Veselí dělalo samozřejmě taky chyby, ale my jsme jich udělali víc a to nás dneska stálo výsledek. Věděli jsme, že Nové Veselí toho bude mít plné kecky, věděli jsme, že to nebudou tahat do rychlého útoku. Upozornil jsem kluky v poločase, aby nevylétávali z obrany. Nové Veselí nám moc nedávalo góly z dálky. Bohužel se nám nedaří tréninkový proces přetavit do hry. Blahopřeji Pavlovi k výhře a k bodům, jen bych chtěl říct, že Nové Veselí má dnes úplně všechno. Mají výborné zázemí, mají výbornou přípravu, mají kvalitní kádr a mají vynikající fanoušky, kteří jim dávají neskutečnou sílu, i když už prostě nemůžou. Takhle daleko jsme ještě nedospěli a toto nás trochu sráží."

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „Čím méně trénujeme, tím více se snažíme být pečliví v přípravě, tak jsem rád, že jsme to trefili. Čekali jsme, že proti nám nastoupí Viktor Hastík, čekali jsme, že Brno bude úplně kompletní, takže si myslím, že rozhodla právě příprava. Do sedmnácté minuty to bylo 10:10, ale potom jsme dostali strašně málo gólů, šlapalo nám to v obraně. Už jsme neměli sílu na to, abychom to přetavili na nějaký přechod, v tom jsme opravdu vypnuli. Sice nám už v druhém poločase docházely síly, ale dneska nám sílu dodali fanoušci, kteří byli neskuteční. V Lucembursku jich bylo 50, dneska jich přijelo 100, tak to smekám klobouk, strašně si toho vážíme a dodává nám to neskutečnou sílu. Takže moc děkuji fanouškům a děkuji klukům, jak to dneska zvládli."

Partneři