Starší dorost - hodnocení zápasu

Jedenáctigólovou výhru si přivezl také tým starších dorostenců. V zápase 9. kola na půdě Kopřivnice zvítězili 30:19. Svou letošní bilanci tak zlepšili na 7 výher a 2 porážky. V 10. kole čeká také starší dorost zápas proti týmu Zubří, které se bez porážky drží na 1. místě tabulky. Přijďte naše hráče podpořit v tomto těžkém utkání v neděli 1. 12. od 16:00 hodin do naší ZDT Arény!

Hodnocení zápasu od trenéra Róberta Bárty najdete pod fotografií.

9. KOLO: KH ISMM KOPŘIVNICE – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 19:30 (10:16)

Sestava: Vařečka – Mareček 6, Linhart, Honc 1, Ševčík 5, Flajsar 3, Zeman 2, Plesl 3, Řepa 2, Rubáč 3, Čermák 2, Dolejší 3.

Hodnocení: V Kopřivnici jsme odehráli zvláštní zápas. Soupeř hrál v útoku velice trpělivě, absolvovali jsme hodně osobních soubojů a bylo těžké udržet koncentraci do jejich zakončení. Na posledních 20 minut jsme se dokázali adaptovat na soupeřovu útočnou hru, také jsme v tomto úseku inkasovali nejméně gólů. V naší útočné fázi hry mě mrzí technické chyby, které jsme udělali hlavně na začátku zápasu v přechodu. Od 10. minuty zápasu bránili hráči Kopřivnice naše střední spojky osobně, takže jsme museli hodně improvizovat. Těší mě, že se skoro každý hráč prosadil a že jsme měli v obraně slušné momenty.

V neděli nás čeká zápas s lídrem dorostenecké ligy ze Zubří. Velice se těším na tento zápas, ve kterém máme šanci odčinit prohry na Dukle, či ve Frýdku.

02.10.2022 15:00