Ohlasy před desátým kolem Extraligy

Nabitý program pokračuje! Domácí zápas proti týmu HC ROBE Zubří, ve kterém budeme hrát o 2. místo extraligové tabulky, odehrajeme ZÍTRA 20. listopadu v 18:00 v naší ZDT Aréně! Budeme vaši podporu potřebovat, přijďte nás podpořit v důležitém utkání!

Tradiční ohlas kabiny před naším zápasem 10. kola STRABAG Rail Extraligy čtěte pod fotografií.

#1klub1srdce


266.jpg

„Čeká nás další utkání v rychlém sledu. Musíme okamžitě zapomenout na evropské poháry a myslet pouze na středeční utkání se Zubřím. To v letošní sezóně patří k hlavním favoritům na titul a před námi je tak opravdu těžká práce. I proto je nutné, abychom dokázali předvést výkon na hranici našich možností. Jedná se prakticky o zápas o 2. místo STRABAG Rail Extraligy, diváci se tak mají na co těšit. Máme jeden trénink na to, abychom se na soupeře připravili, a proto musíme být o to pečlivější. Chceme pozvat všechny fanoušky, aby opět přišli a pomohli nám. Bylo by krásné jet do Lucemburska v pozici druhého týmu české Extraligy," vyhlíží zítřejší souboj trenér Pavel Hladík.

Vojtěch Krčál přidává: „Ve středu nás čeká domácí zápas se silným týmem Zubří, které se po 9. odehraném kole usadilo těsně před námi na 2. místě extraligové tabulky. Soupeř jistě přijede s cílem odvézt si z Vysočiny další dva cenné body. Ovšem i náš tým je dobře připraven čelit tomuto silnému soupeři. Očekáváme, že zápas bude i pro diváky hodně atraktivní. S pomocí našich fanoušků budeme bojovat do poslední minuty.“

Partneři