Starší dorost - hodnocení zápasu

Starší dorostenci zvládli své utkání v domácí ZDT Aréně také vítězně. Zápas 8. kola proti hostům z Karviné dokázali vyhrát poměrem 36:25. Svou letošní bilanci tak zlepšili na 6 výher a 2 porážky a zůstávají v aktuální tabulce na 3. místě.

Hodnocení zápasu od trenéra Róberta Bárty najdete pod fotografií.


260.jpg

8. KOLO: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – HCB KARVINÁ 36:25 (19:14)

Sestava: Vařečka, Chvátal – Mareček, Timco, Honc 1, Chalupa 3/1, Ševčík, Flajsar J. 8/3, Zeman 2, Plesl 1, Řepa 2, Gregorovič 4, Parolly 4, Rubáč 3, Čermák 3, Dolejší 5.

Hodnocení: Po zápase s Frýdkem jsme chtěli jednoznačně zlepšit naši obranu. Myslím, že jsme tuto úlohu zvládli celkem dobře, což nebyl jednoduchý úkol vzhledem k tomu, že Karviná se prezentuje útočnou hrou, se kterou se často nepotkáváme.  V zápase proti Baníku jsme byli v defenzívě důraznější a agresivnější, což se projevilo i v počtu gólů z přechodu (9). Povedlo se nám zlepšit i spolupráci obrany s gólmanem. Je to pro nás důležitý faktor, který se projevuje v útoku. Když nám funguje obrana s gólmanem, jsme trpělivější v útočné fázi hry, neděláme tolik zbytečných chyb z nervozity. Jsem rád, že každý hráč dostal v zápase svůj prostor. V sobotu cestujeme do Kopřivnice, kde jsme poslední roky vždy hráli velice vyrovnaný a těžký zápas. Věřím tomu, že tentokrát budeme maximálně koncentrovaní a náš výkon bude ještě kvalitnější, jako teď proti Karviné.

Partneři