Ohlas kabiny před zápasem evropského poháru

Čekání na další zápas v pohárové Evropě je za námi! Už dnes, v neděli 17. listopadu, sehrajeme první utkání v rámci 3. kola Challenge Cupu. Jaké jsou ohlasy naší kabiny můžete číst pod fotografií!

Přijďte si užít neděli plnou házené a podpořit náš klub v důležitém zápase!

Těšíme se na Vás!

#1klub1srdce


256.jpg

„Zápas, který nás čeká ve 3. kole Challenge Cupu proti lucemburskému týmu Red Boys bude velmi náročný. Náš tým bude čelit silnému soupeři s bohatými zkušenostmi v evropském prostředí. Ale i navzdory jeho zkušenostem doufáme a věříme, že dostaneme hráče pod tlak a budeme bojovat, abychom měli šanci postoupit do další fáze. Samozřejmě bych rád na nedělní zápas pozval naše fanoušky, s jejich pomocí můžeme úspěchu dosáhnout,“ zve na atraktivní utkání Roman Dodica.

Trenér Pavel Hladík vyhlíží velké utkání: „Čeká nás velký sportovní svátek na Vysočině. Red Boys je velká kvalita a nejlepší tým své země, který má mnoho zahraničních hráčů, kteří jsou samozřejmě profesionálové. Ty doplňují reprezentanti Lucemburska. Red Boys mají navíc velké pohárové zkušenosti. V Challenge Cupu prošli do osmifinále, a dokonce hráli i kvalifikaci Ligy Mistrů, to asi hovoří za vše. Největší síla týmu je na postech brankáře, kde je velká osobnost – dánský legionář Moldrup. Na střední spojce lucemburský reprezentant Tom Mejs. Největší hvězdou je levá spojka Damir Batinović. Je tedy jasné, že nás čeká opravdu velmi silný tým a velká výzva. My ale hrajeme doma a jsme na vítězné vlně. Rozhodně jdeme do zápasu s jasným cílem a to je vyhrát a jet do Lucemburska s výsledkem, který nám dá šanci věřit v postup mezi 16 nejlepších týmů v Challenge Cupu. Byl by to neskutečný úspěch a my pro něj budeme opravdu tvrdě pracovat a rvát se o každý míč. Věříme, že naše výsledky přitáhnou diváky a plná ZDT Aréna nám pomůže k historickému vítězství v tomto nevšedním zápase." 

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři