Důležitá výhra na palubovce Kopřivnice

Náročné utkání proti Kopřivnici jsme zvládli a odvážíme si vítězství! Pomalejší rozjezd s poměrně velkým počtem technických chyb jsme dokázali skvělým týmovým výkonem ve 2. poločase otočit!! 

Děkujeme za vaši podporu i na dálku!!

Shrnutí zápasu a ohlasy trenérů čtěte pod fotografií. 

#1klub1srdce


254.jpg

KH ISMM Kopřivnice – TJ Sokol Nové Veselí 24:28 (15:12)

Lepší vstup do utkání měli kopřivničtí házenkáři, kteří si v první desetiminutovce vypracovali náskok tří gólů. Naši hráči se ani jednou nedostali v průběhu prvního poločasu do vedení, když od začátku dotahovali ztrátu. Ve 28. minutě dokázal Ptáčník snížit na rozdíl jediné branky, ale poslední dvě minuty patřily opět Kopřivnici, která odcházela do šaten s třígólovým náskokem 15:12. První poločas tak byl v režii Kopřivnice, ten druhý však opanoval náš tým. Domácí totiž nepodali ve druhém dějství ideální výkon a trápili se zejména v koncovce proti gólmanovi Studenému, čehož jsme dokázali využít a Kopřivnici postupně přehráli. Díky vítězství o čtyři góly prodlužujeme šňůru výher na pět v řadě a posouváme se na třetí místo tabulky.

Nejlepší střelci: Střelec 9/3, Fulnek 5, Gřes 3 – Melichar 6, Sekulič 6, Voika 6/6. Sedmimetrové hody: 3/3 – 7/6. Vyloučení: 5:7. Diváci: 631.

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „V prvním poločase jsme hledali tempo. Kopřivnice na nás byla výborně připravená a my jsme byli ze začátku takoví vlažní. Odešli jsme ze systému, začali jsme hrát individuálně a první půlka vůbec nebyla vydařená, čehož Kopřivnice dokázala využít a vybudovala si náskok. Posledních deset minut prvního poločasu už šlo vidět, že se chytáme systému, když se nám začalo trošku dařit, i když Marek Žingor byl dneska top a hrozně nás zlobil. Ve druhé půli jsme se vrátili k systému a musím před týmem smeknout. Troufám si říct, že jsme předvedli dominantní výkon a dokázali jsme Kopřivnici přehrát. Moc si toho vážíme, protože dnešní vítězství je pro nás moc důležité. Řekl bych, že dnešní utkání mělo vše, co by mělo mít. Myslím si, že Kopřivnice nemusí být dnes úplně smutná, protože předvedla super házenou. Musím poděkovat i fanouškům za skvělou atmosféru, která vždy v Kopřivnici panuje."

Lubomír Veřmiřovský, trenér KH ISMM Kopřivnice: „V první řadě bych chtěl soupeři pogratulovat k vítězství, myslím si, že bylo zasloužené. My se už 14 dní potýkáme s obrovskou marodkou, kdy opravdu trénujeme v osmi lidech. Je strašně těžké trénink vůbec naplánovat, abychom se nějakým způsobem připravili. Ono se to taky podepsalo na dnešním výkonu, i když to samozřejmě nebylo jen tím, ale měl jsem strašně omezené možnosti jak nechat kluky odpočinout, proto to odtáhli prakticky šedesát minut v sedmi lidech a podepsalo se to. Nemáme vyhrané hráče, kteří by byli schopní skočit do rozjetého zápasu a udržet tempo, což byl jeden rozdíl. Druhý rozdíl byl v proměňování vyložených šancí, kterých jsme dnes nedali snad dvanáct. Hlavně z postu pivota a z trháku, kdy předvedl nadstandardní výkon brankář Studený, který vychytal vyložené šance a dostal nás do kolen. Myslím si, že kdybychom tyto šance dokázali proměnit, tak se normálně udržíme v zápasu až do konce. Je to strašná škoda. Každopádně musíme zvednout hlavu a jít dál. Vím, že kluci se mi do Hranic nevrátí, takže musíme zatnout zuby a zkusit v dalším kole urvat vítězství."

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři