Ohlasy před devátým kolem Extraligy

Těžké utkání proti aktuálně šestému týmu tabulky čeká naše mužstvo už zítra v 18:00 před kamerami České televize! Zápas v Kopřivnici můžete sledovat na kanále ČT Sport (případně webových stránkách). 

Tradiční ohlas kabiny před naším zápasem 9. kola STRABAG Rail Extraligy čtěte pod fotografií.

Držte nám palce!

#1klub1srdce


253.jpg

Trenér Pavel Hladík před zítřejším zápasem: „Čeká nás velmi těžký zápas. Jedná se o televizní utkání, která obecně patří k nervóznějším. Kopřivnice je soupeř, který doma body nerozdává. Navíc se jí nepovedl zápas na Dukle a pokud chce hrát nahoře tabulky, musí doma vyhrát. I proto musíme jít do tohoto utkání minimálně se stejným nasazením jako v minulém zápase proti Karviné. Těšit se můžeme také na bouřlivou atmosféru, která vždy v Kopřivnici panuje. My máme slušnou sérii, kterou budeme chtít rozhodně prodloužit a odskočit tak Kopřivnici v tabulce na větší bodový rozdíl. Naše motivace je opravdu velká.“

„Další utkání proti Kopřivnici je pro mě osobně specifické, neboť je to pro mě proti tomuto soupeři premiéra. V této sezóně jsme s týmem Kopřivnice ještě nehráli, ale tabulka nám jasně napovídá, že to nebude jednoduchý zápas. Kopřivnice má výhodu domácího hřiště, čehož bude chtít rozhodně využít. Navíc bude naše utkání přenášeno v televizi, proto doufám, že nám naši skvělí fanoušci budou fandit i u televizních obrazovek. Musím před jejich skvělou podporou smeknout, moc si jí vážíme," přidává Kristo Voika. 

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři