Mladší dorost - hodnocení zápasu

Mladší dorostenci dokázali vybojovat těsné vítězství na půdě Frýdku-Místku! Vyrovnaný zápas skončil vítězstvím našich hráčů o jedinou branku, díky čemuž oslavili výhru už v 7. zápase letošní sezóny. Se 14 body se naši mladší dorostenci drží v čele ligové tabulky.

Hodnocení zápasu od trenéra Jana Bělocha můžete číst pod fotografií.

7. KOLO: PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 26:27 (13:14)

Sestava: Chvátal, Dufka – Novotný 2, Horáček, Chotěborský 4, Halíček 6/3, Ogoun, Popela, Vlček, Mička 1, Tomášek 6, Krejčí 3, Brabec 1, Koníček, Krejz 4.

Hodnocení

V 7. kole nás čekal soupeř z Frýdku. Bylo nám jasné, že nás čeká kvalitní celek, který nás doma dva roky po sobě dokázal porazit. Na zápas jsme se chystali s maximální důsledností. Věděli jsme o soupeřových silných stránkách a Frýdek je v utkání dokázal potvrdit. Zápas byl od začátku vyrovnaný, soupeř měl velké nasazení, kterému jsme se však dokázali vyrovnat. Bohužel jsme v první půli nedokázali správně řešit některé situace a z toho pramenilo mnoho zbytečných chyb a neproměněných šancí. V poločase jsme těsně vedli 14:13. Vstup do druhé půle se nám povedl a odskočili jsme do vedení o 5 branek. Ovšem poté jsme vypadli z role my a soupeř začal náskok stahovat. Tři minuty před koncem jsme vedli o tři branky. Bohužel už jsme se nedokázali prosadit. Tým Frýdku měl poslední útok minutu před koncem a ztrácel pouze jednu branku. My jsme se vybičovali k dobré poslední obraně a soupeře jsme nepustili ani ke střele. Hráči Frýdku šanci vyrovnat neproměnili ani z poslední střílené devítky.

Připsali jsme si velmi cenné vítězství, na palubovce týmu, který je doma extrémně silný. Zápas měl velké nasazení z obou stran. Nám v utkání chyběly výraznější výkony individualit, ale díky bojovnosti celého týmu jsme zápas dokázali zvládnout.