3.KOLO ŽÁKOVSKÉ LIGY, ÚVALY, 17.2.2018

3.kolo žákovské ligy bylo pro nás zatím nejúspěšnější, získali jsme 6 bodů a posunuli se do první desítky...

ZÁPASY:

Nové Veselí – Olomouc 25:24 (12:14)

Nové Veselí – Jičín 19:21 (10:11)

Nové Veselí –  Mělník 24:12 (12:4)

Nové Veselí – Úvaly 25:13 (11:7)

Sestava :  Novotný René, Chvátal Marek, Večeřa Roman –Vlček David 21, Krejz Lukáš 20, Vlček Jan 19, Navrátil Radek 12, Novotný Aleš 9, Mička Filip 8, Musil Vít 2, Houdek Michal 1, Vlček Lukáš 1, Dominik Paul.

Do Úval jsme odjížděli ve velmi oslabené sestavě. Kvůli zranění a nemoci nám chyběli 4 hráči ze širší základní sestavy (Šikula, Musil M., Landsman, Novotný M.).

Celý turnaj jsme odehráli ve velice slušné kvalitě, ale vrcholem bylo již první utkání s Olomoucí. Soupeř nás přehrával především díky střeleckým dispozicím Dana Sovy a neprůstřelnosti Matyáše Fegyverese. Ještě 6-7 minut před koncem jsme prohrávali o 7 gólů… trpělivou hrou jsme začali stahovat. 3 minuty před koncem byl rozdíl již jen 3-gólový. Poslední 2 minuty jsme hráli osobní obranu po celém hřišti, stahování ztráty pokračovalo, a v posledních sekundách se nám podařilo vstřelit vítěznou branku.

V dalším zápase s Jičínem jsme celý prohrávali. V závěru se výsledek začal měnit podobně jako v předchozím zápase, ale tentokrát soupeř nepřipustil otočení výsledku.

Poslední dva zápasy jsme již zvládli s přehledem a vzhledem k výsledku jsme mohli výrazněji zapojit i hráče z lavičky.

Jedinou kaňkou na celém turnaji byli potíže Filipa Mičku s kolenem, které ho nepustili do posledních dvou zápasů. Věříme, že to nebude nic vážného a Filip bude brzy v pořádku.