Postup do čtvrtfinále Českého poháru

Těžký a vyrovnaný zápas proti brněnskému soupeři končí výhrou našeho týmu! Díky tomuto vítězství postupujeme do čtvrtfinálové fáze Českého poháru a vyhlížíme los, který nám přidělí našeho dalšího soupeře.

Děkujeme za vaši dnešní podporu!

Statistiky a shrnutí zápasu najdete pod fotografií. 


249.jpg

TJ Sokol Nové Veselí – SK KP Brno 27:25 (14:13)

Do osmifinálového utkání Českého poháru vstoupilo lépe naše mužstvo, které drželo v 10. minutě zápasu skóre 6:3. Neproměněné šance a technické chyby umožnily soupeři srovnat gólové manko, a na světelné tabuli tak svítilo v 22. minutě skóre 10:10. Jedenáctý gól, a zároveň premiérový v našem dresu, si vzápětí připsala naše nová posila Pamphile Bassomben. Vyrovnaná hra pokračovala i nadále a po poločase jsme šli do kabin za stavu 14:13. I do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, podařilo se nám odskočit na rozdíl čtyř gólů (19:15 ve 40. minutě). Dvacátý gól, celkově šestý v dnešním utkání, si na své konto připsal Adam Ptáčník, který byl ovšem v následujících sekundách vyloučen za třetí dvouminutový trest. Soupeř z Brna se i v tomto poločase dokázal zvednout a dotáhnout nepříznivé skóre. V 53. minutě byl stav utkání opět srovnán, a to na 23:23. V 55. minutě byl oslaben i soupeř, když byl po třetím dvouminutovém trestu vyloučen brněnský hráč Ahed Berhouma. Během následujících minut jsme dokázali soupeři odskočit do třígólového vedení, které hostující hráči do konce zápasu korigovali pouze o jednu branku. Utkání, ve kterém dostali prostor i hráči z širšího kádru, jsme po napínavém průběhu zvládli, a postupujeme tak do čtvrtfinálové fáze Českého poháru!

Nejlepší střelci: Flajsar 6, Ptáčník 6, Melichar 5 – Bosák 6, Horut 6. Sedmimetrové hody: 0/0 – 5/4. Vyloučení: 7:6. ČK: 1:1. Diváci: 250.

 

Partneři