Mladší dorost - hodnocení zápasu

Mladší dorostenci mají za sebou další vítězné domácí utkání. V neděli 3. listopadu dokázali zvítězit nad týmem Lovosic a zůstávají v této sezóně stoprocentní. O první místo v tabulce se i nadále dělí s týmem Zubří, které má na kontě také 12 bodů.

Hodnocení zápasu od trenéra Jana Bělocha najdete pod fotografií.

6. KOLO: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – HK FCC MĚSTO LOVOSICE 41:22 (19:15)

Sestava: Chvátal, Dufka – Novotný 2, Horáček, Chotěborský 8, Popela 1, Vlček 7, Mička 2, Dlouhý 2, Tomášek 5, Krejčí 4, Brabec 3, Koníček, Krejz 7/2.

Hodnocení: Do utkání 6. kola proti soupeři z Lovosic jsme nevstoupili dobře, hlavně extrémní nedůraz v obraně dával soupeři příležitosti se snadno prosazovat. Když k tomu přičteme několik laciných ztrát v útoku a špatný návrat do obrany, tak z toho nemohlo vyjít nic jiného než, že soupeř 25 minut statečně držel krok. Konec poločasu se nám povedl trošku lépe, odskočili jsme do vedení 19:15.
V kabině padlo několik jednoduchých pokynů, co musíme zlepšit. Hráči si to vzali k srdci a druhá půle byla dle našich představ a během pár minut bylo o osudu zápasu rozhodnuto, proto dostali hodně příležitostí i naši starší žáci a chopili se jí velmi dobře. Po kvalitním výkonu v druhé půli jsme došli k vítězství 41:22.

V dalších zápasech musíme navázat na druhý poločas a vyvarovat se chyb z první půle, protože nechceme hrát dobrou házenou jen 30 minut.

17.11.2019 12:30