Vítězství nad týmem Karviné

Zápas se skvělým nábojem a výborným výkonem našeho týmu! Vítězíme v 8.kole STRABAG Rail Extraligy! Děkujeme fanouškům za podporu a vynikající atmosféru, kterou nám dnes opět pomohli! DĚKUJEME!

Shrnutí zápasu a ohlasy trenérů čtěte pod fotografií. 

#1klub1srdce


246.jpg

TJ Sokol Nové Veselí – HCB Karviná 29:22 (15:12)

První dvě minuty utkání byly ve znamení neproměněných šancí obou týmů. Jako první šla ve 3. minutě do vedení hostující Karviná, náš tým pak poprvé v 8. minutě. Karviná dokázala vyrovnat na 4:4. Naše mužstvo však odpovědělo zvýšením na 5:4 a od té doby už hráče Karviné do vedení nepustilo. Naši hráři se na hru soupeře velmi dobře připravili a předváděli koncentrovaný a bojovný výkon. Skvěle se prosazoval z větší vzdálenosti sedmigólový Adam Ptáčník a také šestigólový Kristo Voika. Výborným výkonem se prezentoval brankář Michal Studený. Do kabin se po prvním poločase šlo za stavu 15:12. Ve 43. minutě druhého poločasu šel tým Karviné do dvojnásobného oslabení, když během minuty došlo ke dvěma špatným střídáním. V této fázi jsme odskočili na rozdíl 24:16. Hostům se podařilo skóre korigovat, na menší než 6 gólový rozdíl to ovšem nestačilo. Naše mužstvo hnané vynikajícím publikem tak dokázalo zvítězit 29:22.

Nejlepší střelci: Ptáčník 7, Voika 6, Sekulič 5 – Monczka 6, Chudoba 4, Nedoma 3. Sedmimetrové hody: 1/1 – 9/8. Vyloučení: 2:6. Diváci: 400.

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „Dnes jsme splnili to, co jsme chtěli. Bylo jasné, že to bude těžký zápas. Karviná je velice dobře připravená fyzicky a psychicky. Nejvíce rozhodla herní disciplína, my předvedli velice disciplinovaný výkon. Nasazení bylo na potřebné úrovni. Pomohli nám také naši fanoušci, kterým bych chtěl moc poděkovat. Tým dnes předvedl skutečně to nejlepší i poté, co nám po minulé sezóně odešlo 5 hráčů. Absolutně smekán před disciplínou a taktikou, kterou kluci zvládli, a jsem moc hrdý na celé Veselí. Jsem taky moc rád za přivítání naší nové posily, jak se k němu fanoušci zachovali a chováme k nim velký respekt.“

Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: „Pro nás to bylo nepříjemné utkání, hodnotí se mi velmi těžko. Můžu pogratulovat domácímu Veselí. Dnes nám vrátili porážky z minulé sezóny. Zachytali jim oba gólmani, jak Studený, tak Šimovček. Dobrá střelba z větší vzdálenosti, tam byli dnes domácí jednoznačně lepší. Bohužel my, i když jsme si vypracovali šance, ztroskotali jsme na gólmanech. Dvakrát jsme hráli ve čtyřech, obrovská chyba lavičky. Takže dnes to z naší strany nebyl dobrý výkon.“

Pozvánky
17.11.2019 12:30
TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
Mladší dorost
17.11.2019 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
Starší dorost
20.11.2019 18:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
Muži
01.12.2019 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří A
Mladší dorost
01.12.2019 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří
Starší dorost
03.12.2019 20:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Muži
01.02.2020 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - Talent M.A.T. Plzeň
Muži
15.02.2020 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
Muži
Partneři