A-tým je kompletní!

Dlouhé čekání na naši poslední hlášenou posilu je u konce! Pravá spojka Pamphile Bassomben doplnil mužstvo před zápasem s HCB Karviná. Jaké jsou jeho první dojmy v novém týmu, čtěte v rozhovoru pod fotografií!


244.jpg

Jaký je to pocit být konečně u týmu?

Je to skvělý pocit. Čekání bylo opravdu dlouhé. Už jsem se moc těšil, až se k týmu konečně připojím, a začneme společně pracovat.

Do Česka přicházíte se zkušenostmi z evropské házené. Naposledy jste působil v kosovské lize, jak se těšíte na českou Extraligu?

Těším se moc! Je to další velká výzva v mé kariéře. Česká házená je kvalitní. Jsem moc šťastný, že jsem dostal šanci v tomto skvělém klubu a budu si tuto soutěž moci vyzkoušet.

Slyšel jste o skvělé atmosféře, která v Novém Veselí tradičně panuje při domácích zápasech? Těšíte se na fanoušky?

Ano, viděl jsem zápasy na internetu a i na dálku byla cítit skvělá podpora, kterou fanoušci týmu pomáhají. Moc rád hraji před plnou halou, takže se na atmosféru moc těším. Bude to velká čest hrát před takovými fanoušky a doufám, že jim já a tým uděláme radost.  

Je něco, co byste chtěl na závěr dodat?

Rád bych moc poděkoval vedení klubu za to, že udělali všechno proto, abych se mohl připojit k týmu. Slibuji, že udělám všechno proto, abychom dosáhli společných cílů. Dám maximum energie, abych týmu pomohl, jak budu moct.

Partneři