Mladší dorost - hodnocení zápasu

Mladší dorostenci sehráli v neděli 20. října utkání na palubovce Plzně. V zápase dokázali zvítězit a v aktuální sezóně stále drží neporazitelnost. S pěti výhrami jsou před reprezentační pauzou o skóre na 2. místě za týmem Zubří.

Hodnocení posledního zápasu v Plzni od trenéra Jana Bělocha najdete pod fotografií.

5. KOLO: TALENT ŠKODA JS PLZEŇ A – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 26:31 (13:16)

Sestava: Chvátal, Dufka – Novotný, Chotěborský 7, Halíček 9/1, Popela 2, Mička 1, Dlouhý 1, Tomášek 4, Krejčí 2, Brabec 3, Koníček, Krejz 2.

V pátém kole jsme zavítali na palubovku Plzně. Tým soupeře se zatím v soutěži prezentuje sympatickou házenou a to potvrdil i v zápase s námi. V prvních minutách se soupeř ujal vedení až o tři branky a my jsme se sami naší zbrklostí brzdili v rozletu. V průběhu prvního poločasu se naše hra začala dostávat do obrátek a postupně jsme převzali iniciativu na naší stranu a do šaten se sešlo za stavu 16:13. Od začátku druhé půle jsme byli lepším celkem a náskok jsme navýšili až na 8 branek. Poté jsme zbytečným neproměňováním a nedůrazem na obraně vrátili soupeře do hry, ale blíže než na 4 branky se už soupeř nedotáhl a my si v pohodě pohlídali závěr utkání a vyhráli 31:26.

12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
12.08.2022 18:30