Starší dorost - hodnocení zápasů

Starší dorostenci absolvovali v uplynulém týdnu dva domácí zápasy. V obou dokázali zvítězit a v tabulce aktuálně drží po čtyřech odehraných kolech 3. místo s bilancí 3 výher a 1 porážky. Jak hodnotí výkony svých svěřenců trenér Róbert Barta čtěte v článku.


225.jpg

3. KOLO: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – HBC JIČÍN 24:23 (12:10)

Sestava: Vařečka, Chvátal – Timco 1, Hanták, Flajsar J. 6, Zeman 1, Parolly 4, Ševčík 4,  Řepa 1, Mareček 2, Dolejší 1, Rubáč 2, Honc, Gregorovič 1, Chalupa 1.

Věděli jsme, že nás čeká nepříjemný soupeř a museli jsme myslet i na to, že o víkendu nás čekají další 2 zápasy. Proto bylo pro nás klíčové rotovat hráče, aby nám zůstaly síly i na víkend. Mrzí nás, že v zápase jsme měli 3 úseky, kdy jsme vyhrávali o 4 góly a namísto toho, abychom zvyšovali náš náskok, tak jsme chybami v útoku dovolili soupeři vrátit se do zápasu. V útoku jsme byli příliš nervózní, a tak jsme se museli uspokojit nejtěsnějším rozdílem. Jsem rád, že Honza Ševčík se vrátil na palubovku po zranění a doufám, že do konce měsíce už budeme mít kompletní kádr.

 

4. KOLO: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – TJ SOKOL ÚVALY 34:19 (17:8)

Sestava: Vařečka, Chvátal – Timco 2, Hanták 1, Flajsar J. 4, Zeman 7, Parolly 3, Ševčík 1,  Řepa 1, Mareček 3, Dolejší 5, Rubáč 3, Honc 1, Gregorovič 2, Chalupa 1.

Zápas hodnotím pozitivně z hlediska toho, že každý hráč dostal stejný prostor na hřišti. Svůj první zápas za starší dorost odehrál i Marek Chvátal. V útoku jsme už měli momenty, na kterých můžeme stavět v buducnosti. Hráli jsme trpělivě na postavenou obranu a dokázali jsme si vypracovat dobré střelecké pozice. V obraně jsme střídali lepší a horší momenty. Taky jsme měli prostor vyzkoušet vytaženou obranu. Možná jsme dostali příliš mnoho gólů z křídla, ale to je i riziko obrany 1:5. Těší mě, že každý hráč využil prostor na hřišti a prosadil se. Příští víkend cestujeme do Plzně, kde nás čeká kvalitní soupeř. Budeme potřebovat podat koncentrovaný výkon celých 60 minut.

 

Partneři