Ohlasy před šestým kolem extraligy

Jaká jsou očekávání hlavního trenéra a jednoho z hráčů před dalším domácím utkáním? Komentář před 6. kolem STRABAG Rail Extraligy čtěte pod fotografií!


214.jpg

„Je před námi velmi těžké utkání proti Lovosicím i naší hlavě. Celý tým se už velmi těší na víkendový vstup do evropských pohárů. I proto bude velmi důležité se koncentrovat i na tento zápas, protože tyto body potřebujeme k tomu, abychom odskočili středu tabulky a zůstali nahoře. Lovosice odehrály velmi dobrý zápas proti Dukle Praha a je vidět, že jejich výkonnost jde nahoru. My ale hrajeme doma a pevně věřím, že se nám podaří dobře připravit a připsat si další dva důležité body. Zveme všechny fanoušky a doufáme, že i když se hraje ve středu, tak nás požene zaplněná ZDT Aréna," zve fanoušky hlavní trenér Pavel Hladík.

Ondřej Veselý přidává: „Čeká nás velmi náročné utkání se silnými Lovosicemi, které se opírají o skvělého Motla a další zkušené hráče podpořené dravým mládím. Do zápasu musíme vstoupit zodpovědně a potvrdit tak dosavadní domácí neporazitelnost. Chtěl bych pozvat fanoušky, aby nám opět pomohli a vytvořili perfektní kulisu. Zároveň je to poslední prověrka před premiérovou účastí v Challenge Cupu, o to by bylo vítězství nad Lovci pro naši herní pohodu cennější.“

 

Důležité utkání proti týmu Lovci Lovosice už zítra 9. 10. od 18:00 v naší ZDT Aréně! Přijďte nás podpořit! 

#1klub1srdce 
Partneři