Mladší dorost - hodnocení zápasů

Mladší dorostenci mají za sebou první dvě kola nové sezóny. Jak hodnotí výkony jejich trenér Jan Běloch, čtěte v článku.

1. KOLO: TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – LIBEREC HANDBALL 27:20 (13:6)

V prvním domácím zápase jsme se utkali s celkem Liberce. Chtěli jsme do zápasu vstoupit s kvalitní důraznou obranou. To se nám od začátku povedlo a dařilo se i s přispěním kvalitního výkonu brankáře navyšovat náskok až na 11:0 v 23. minutě. Od té chvíle už se zápas spíše dohrával a s tím rozhodně nejsme spokojeni, takhle se prezentovat nechceme. Tým si zaslouží pochvalu za výborný vstup do utkání a mnoho individuálních výkonů bylo na vysokém standartu, ale chceme takový výkon předvádět 60 minut, to musíme do dalších utkání zle

2. KOLO: DUKLA PRAHA – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 21:32 (9:17)

V druhém kole nás čekal venkovní zápas v hale pražské Dukly. Na zápas jsme se chystali s velkou pokorou, protože s týmem Dukly jsme se utkali už v přípravě. Jednou jsme výrazně prohráli a podruhé zase výrazně vyhráli, a tak jsme věděli, co zhruba můžeme od soupeře očekávat. Do utkání jsme vstoupili velmi koncentrovaně. Celý tým měl dobré nasazení a snažil se v obraně i v útoku plnit předepsaný plán hry. Od stavu 4:3 pro Duklu jsme začali přebírat otěže zápasu a odskočili do vedení 11:5. Do konce poločasu jsme navýšili skóre na 17:9, přitom nás ještě trápilo neproměňování sedmiček, které jsme v první půli nedali 3 v řadě. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit s maximálním nasazením, abychom soupeře nepustili zpátky do hry. To se nám povedlo a dopracovali jsme se až k vedení 28:14. Poté už se naše hra trošku zasekla a dovolili jsme Dukle zkorigovat na 32:21.

Příští kolo nás čeká až příští čtvrtek s nepříjemným soupeřem z Jičína, musíme se na něj kvalitně připravit, abychom zápas zvládli.

02.11.2019 17:00