4. kolo Extraligy: ohlasy z kabiny

Tradiční ohlas kabiny před naším dalším zápasem můžete číst pod fotografií.

 

Fotografie: Hana Vrbková


209.jpg

„Tento víkend je před námi pouťový zápas na domácí palubovce a to je vždy sváteční zápas. Čeká nás třetí utkání v sedmi dnech, a proto se musíme plně koncentrovat. Hranice jsou nepříjemný soupeř, což potvrdil v minulé sezóně, když nás dokázal v ZDT Aréně porazit. I proto přistupujeme k zápasu s velkou pokorou. Tým Hranic se opírá o spolupráci, individuálních kvalitu spojek a tradičně velmi nebezpečná křídla. Velkou zbraní je vždy i legenda v brance Pepa Kučerka. Doufám, že se nám podaří zregenerovat a s pomocí našich skvělých fanoušků udržíme domácí neporazitelnost a poté to s fanoušky společně poutově oslavíme," vyhlíží zápas hlavní trenér Pavel Hladík.

Na zítřejší utkání zve také Miroslav Štohanzl: „V sobotu nás čeká velmi těžký zápas proti Hranicím, které hned na začátku sezóny ukázaly, že mají sílu, když doma porazily silné Brno. Pokud chceme vyhrát a udržet se v horní části tabulky, musíme podat stoprocentní výkon. Tím bych chtěl zároveň na tento zápas pozvat naše skvělé fanoušky v 17:00 do ZDT Arény."

Čeká nás další důležité utkání, tentokrát proti týmu TJ Cement Hranice. Přijďte nás podpořit! Zápas v ZDT Aréně startuje v sobotu 28. 9. v 17:00!

#1klub1srdce 
Pozvánky
25.09.2021 12:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Mladší dorost
25.09.2021 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Starší dorost
25.09.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Muži
25.09.2021 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - SK Slavia Praha (muži B)
Muži
Partneři