Změna v rozpisu - 5. kolo v Plzni už tuto středu

Zápas 5. kola Extraligy se oproti původnímu rozpisu přesouvá o týden! Utkání u našeho plzeňského soupeře předehrajeme už tuto středu!

Jaká jsou očekávání naší kabiny před zápasem proti aktuálnímu mistrovskému celku, čtěte pod fotografií!


204.jpg

Hlavní trenér Pavel Hladík vyhlíží středeční zápas: „Jedeme k aktuálnímu mistrovi české Extraligy, to říká vše o síle našeho soupeře. Ten navíc vysokou výhrou nad Maloměřicemi ukázal, jaká je jeho aktuální forma a pohoda. My ale rozhodně nechceme odevzdat body zadarmo. Do Plzně pojedeme bojovně naladění a budeme doufat, že se nám podaří předvést výkon podobný tomu na Dukle nebo ve druhém poločase doma s Jičínem. To bychom poté mohli favorita výrazně potrápit a v případě, že se k tomu připojí i trošku štěstíčka odvést si i nějaký překvapivý bod. Každopádně se velmi těšíme na opravdu kvalitní házenou.“

„Tuto středu nás čeká zápas v Plzni s aktuálním mistrem Extraligy. Rozhodně to bude hodně těžký zápas, kde můžeme jenom získat. Bude se hrát hodně tvrdá a rychlá házená. Budeme bojovat o co nejlepší výsledek, abychom měli šanci získat důležité dva body. Věřím, že uděláme všechno proto, abychom se na samém konci radovali právě my," dodává Adrián Šimovček.

 

Je před námi velmi těžký zápas, držte nám palce! Utkání 5. kola STRABAG Rail Extraligy startuje ve středu 25. 9. v 19:30!

Partneři