Ohlasy kabiny před třetím kolem

Očekávání hlavního trenéra a jednoho z našich hráčů před naším sobotním zápasem proti týmu HBC Jičín čtěte pod fotografií! 


200.jpg
„Čeká nás jedno z klíčových utkání podzimní části. Výsledek tohoto zápasu nás může směřovat v tabulce a my máme velkou touhu pohybovat se v ní nad naším soupeřem. Jičín je vždy nepříjemný. Hraje ve vysokém nasazení a na hraně obětavosti. Čeká nás urputná hra plná nasazení v osobních soubojích. I díky účasti v evropských pohárech, které se blíží, nás čeká opravdu velká zápasová zátěž. I proto se chceme na toto utkání svědomitě připravit a zvládnout ho, abychom mohli jít sobotu klidně spát a soustředit se na další dva zápasy co nás čekají v sedmi dnech. Věřím, že naše výkony v prvních dvou zápasech přilákají plnou ZDT Arénu a společně s našimi fantastickými fanoušky budeme slavit dva důležité body,“ zve na sobotní utkání hlavní trenér Pavel Hladík.
 
Dima Turchenko dodává: „Pro mě osobně to bude proti týmu Jičína premiéra, ale samozřejmě jsem od trenéra a spoluhráčů slyšel o jeho kvalitách. Nečeká nás vůbec lehký zápas, ale hrajeme v domácím prostředí a věřím, že uděláme všechno pro to, abychom zvítězili. Rád bych pozval fanoušky, aby přišli a pomohli nám v tomto dalším důležitém zápase v hledišti, protože jejich podpora je pro nás moc důležitá.“
 
Čeká nás důležité utkání proti HBC Jičín, přijďte nás podpořit! Zápas v ZDT Aréně startuje v sobotu 21. 9. v 17:00!
#1klub1srdce 
 
Partneři