Muži - HC FCC Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí 40:22 (21:8)

V patnáctém kole Strabag Rail Extraligy zajížděl náš "A" tým k aktuálně třetímu týmu tabulky do Lovosic. Náš tým bohužel nedokázal zopakovat 14 dní starou výhru nad tímto soupeřem z Final Four Českého poháru a prohrál nejvyšším rozdílem v této sezoně.


20.jpg
Sestava: Schams, Studený - Sekulič 3, Krčál 3, Kupa 3, Resl 3, Valoušek 2, Melichar 2, Veselý 2, Birdahič 2, Živojinovič 1, Bartůněk 1, Skalický, Ptáčník, Chosik, Štohanzl  
 
Úvod utkání byl od obou týmů soustředěný a v šesté minutě svítil na ukazateli skóre stav 2:2. Poté se začala projevovat větší bojovnost domácích, ale ve čtrnácté minutě stále náš tým držel přijatelný výsledek 8:5. Poté, ale přišel neskutečný výpadek a do kabin se odcházelo za stavu 21:8. "To, co se dělo těch 17 minut na hřišti, vůbec nedokážu pochopit. Hráči vypadali jako když se vidí poprvé a hrát házenou se učili po cestě do Lovosic v autobuse. Nefungovalo vůbec nic. Navíc jsme selhali i mentálně, protože jsme s výborně hrajícími Lovosicemi vůbec nebojovali. Měli jsme hlavy dole a nechali se mlátit jak gólově, tak fyzicky." Hodnotí první poločas trenér Pavel Hladík.
Ve druhém poločase už se utkání jen dohrávalo. Na obou stranách už hráli lavičky, jelikož obě strany věděli, že o výsledku je rozhodnuto. "Za mě musím říct, že druhý poločas byl pro nás určitým malým pozitivem, protože mladí alespoň bojovali a chtěli se rvát." Dodává trenér a pokračuje. "Bohužel výsledky ostatních zápasů nás dostaly na úplné dno. Je potřeba si uvědomit, že hrajeme o přežití a o to se musí bojovat, ale my to dnes domácím odevzdali. Tato lekce je zcela zasloužená a je na nás, aby jsme se jako tým vrátili hlavami zpět do bojovného a týmového nastavení. Věřím, že příští týden nastoupí v ZDT Aréně jiný tým a bude se rvát 60 minut o každý míč. Jedině tak můžeme uspět." Uzavírá hodnocení trenér Pavel Hladík.
Pozvánky
05.04.2020 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
Mladší dorost
05.04.2020 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
Starší dorost
03.05.2020 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice
Mladší dorost
03.05.2020 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
Starší dorost
17.05.2020 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
Mladší dorost
17.05.2020 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
Starší dorost
Partneři