Těsná prohra proti Dukle Praha

Utkání plné zvratů končí po skvělém boji našich hráčů těsnou prohrou našeho týmu. Děkujeme fanouškům, kteří za námi dorazili až do Prahy a byli při utkání slyšet! Díky všem za podporu, těšíme se na vás v domácím prostředí už příští sobotu proti týmu z Jičína.

Komentář k zápasu od obou trenérů čtěte pod fotografií. 


198.jpg

HC Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí 30:28 (15:15)

Nejlepší střelci: Klíma 12/5, Reichl 6, Grištšuk 4 - Sekulić 8, Turchenko 8/7, Kocich 3, Ptáčník 3. Sedmimetrové hody: 5/5 - 7/7. Vyloučení: 0:3.

Daniel Čurda, trenér HC Dukla Praha: "Z naší strany byl nepovedený začátek zápasu. Upozorňovali jsme se na to, ale v hlavách jsme na tom zápase nebyli. Zase se tam objevilo to, že si myslíme, že to půjde, ale takhle to nefunguje. Pak ale musím říci, že jsme se enormně zlepšili, dokázali jsme to do poločasu vyrovnat, byť jsme prohrávali už výraznějším rozdílem. Ve druhé půli nám rozhodně pomohla změna obranného systému na 0-6, tím si myslím, že jsme to otočili. Ale v závěru jsme zase museli jít do systému 1-5, protože jsme tam měli nějaké zdravotní problémy a točit tři lidi ve chvíli, kdy Nové Veselí hrálo nahoru dolů, nebylo úplně jednoduché. Takže jsme to těžko mohli zvládnout a už to bylo hodně hektické, ale nakonec jsme náskok udrželi. Pro nás to jsou důležité dva body, že jsme to dokázali během druhé půle otočit a dostat se do nějakého většího náskoku.

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: "My se dnes nemáme za co stydět, předvedli jsme výkon, který bychom asi venku chtěli předvádět. Bohužel proti Dukle v dnešní formě nemůžeme hrát 40 minut, to nestačí. My jsme zvládli dobře tu první část první půlky, kde jsme hráli to, co jsme chtěli. Pak jsme od toho trošku odešli a Dukla to potrestala. Ve druhé půli nám naopak nevyšel úvod. Na konci bych zase řekl, že jsme byli možná už lepším týmem, nicméně znovu opakuji, my se nemáme za co stydět. Odjíždíme s hlavami nahoře a s tím, že zápasy venku se musí hrát 60 minut, čtyřicet nestačí. Budeme se z toho chtít poučit, budeme to chtít vyhodnotit a určitě budeme chtít bojovat stejně jako dneska, ale celých 60 minut. Je úvod soutěže, my jsme předvedli dobrý výkon a jedeme dál. Teď musíme bodovat doma s Jičínem."

Partneři