Memoriál Lukáše Macka 2019

Druhé místo pro starší dorost! Hodnocení trenéra Róberta Barty: „Memoriál Lukáše Macka byl obsazen kvalitními týmy z České a Slovenské republiky. Ve třech dnech jsme odehráli pět zápasů, ve kterých jsme střídali lepší a horší momenty. Mrzí mě hlavně zranění Honzy Ševčíka, doufám, že se brzy uzdraví a vrátí se do hry. Kromě toho, turnaj nám ukázal, kde se momentálně nacházíme a víme, na čem musíme v blízké budoucnosti pracovat.“

192.jpg
Výsledky: prohra s Duklou Praha (9:13), vítězství nad HK Slavoj Trebišov (21:19), ŠKP Bratislava (21:18), TJ Cement Hranice (23:13) a SKP Frýdek-Místek (24:12)
 
 
Také mladší dorost obsadil druhou příčku!
 
„První dva zápasy jsme odehráli v pátek a náš výkon proti Kuřimi a následně i Dukle byl na vysoké úrovni. Oba zápasy jsme se prezentovali agresivní obranou, a hlavně díky tomu jsme obě utkání zvládli. V sobotu nás čekal celek Trebišova. Náš výkon postrádal koncentraci, a proto jsme dělali obrovské množství technických chyb. Nakonec jsme zápas dotáhli jen do remízového stavu. V posledním zápase s budoucím vítězem turnaje týmem ŠKP jsme nepodali dobrý výkon, hlavně v obraně ve spolupráci s brankáři, a proto jsme zápas prohráli. V přípravě nás čekají ještě 3 týdny, v jejichž průběhu budeme na herních nedostatcích pracovat, abychom byli připraveni na vstup do ligy co nejlépe,“ hodnotí výkon mladších dorostenců trenér Jan Běloch.
 
Výsledky: výhra nad týmy SK Kuřim (29:14) a HC Dukla Praha (25:15), remíza proti týmu Slavoj Trebišov, na závěr prohra s ŠKP Bratislava (18:24)
 
Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše mladé hráče a vytvořili během celého víkendu skvělou atmosféru!
 
 
 
Partneři