Hodnocení chorvatského soustředění

Poslední akcí našeho A-týmu před ostrým startem extraligy bylo herní soustředění, které proběhlo netradičně v Chorvatsku. Našemu týmu se výsledkově i herně dařilo, když si připsal tři vítězství ve třech zápasech. Celkové hodnocení akce přináší trenér týmu Pavel Hladík.

Čtěte pod fotografií! 


189.jpg

1. Co hráče čekalo v rámci chorvatského herního soustředění?

V Chorvatsku nás čekal velmi kvalitní a atraktivní program. Po dlouhé cestě jsme první den absolvovali herní trénink a regeneraci na nedaleké pláži. V dalších dnech už jsme se plně soustředili na tři zápasy, ve kterých nás čekali velmi zajímaví soupeři. Určitě bych chtěl poděkovat Josipu Kezićovi a Mario Bjelišovi za opravdu nadstandartní zajištění služeb v rámci našeho soustředění. Zároveň bychom chtěli poděkovat „Dva galeba“ za skvělé stravování, které nám poskytli. Vše bylo na mimořádné úrovni a my tak měli možnost soustředit se na naši hru a trénink. I díky skvělé lokalitě se současně jednalo o skvělý teambulding. Celý tým zde zažil spoustu krásných chvil, na které budeme vzpomínat v průběhu podzimní části sezóny a dají nám mentální sílu na to, abychom jako tým bojovali o co možná nejlepší umístění.

2. Jak hodnotíte výkony našeho týmu proti kvalitním evropským soupeřům?

Herní program tohoto soustředění byl pro nás velmi zajímavý, jelikož jsme nastoupili proti týmům ze třech zemí, z nichž dva jsou ve svých zemích mistry. V prvním utkání nastoupil bosenský RHRK Izviđač bez šesti opor A-týmu, ale i tak byl velmi silným soupeřem. Ve druhém zápase nás čekal nejsilnější tým, mistrovské mužstvo Černé Hory RK Lovćen. Ten přijel v kompletní sestavě. V tomto utkání jsme předváděli opravdu dobrou házenou na hraně našich současných možností. I když se jedná o přípravu, proto nechci tento výsledek přeceňovat, tak si vysokého vítězství nad takto silným soupeřem velmi cením. V posledním utkání jsme změřili síly s chorvatským týmem RK Kaštela, který je hlavním aspirantem na postup do nejvyšší chorvatské soutěže. I přes výškovou převahu soupeře jsme předvedli soustředěný výkon podpořený celkovou týmovou pohodou a připsali si pro soupeře až krutě vysoké vítězství.

3. Vypadá to tedy, že týden před startem soutěže můžete být s letní přípravou týmu spokojený?

Určitě jsem spokojený s přístupem hráčů a tím, jak se dal tým lidsky dohromady. Samozřejmě extraliga je úplně něco jiného a u nás proběhlo velké množství změn. Máme před sebou sezónu, kdy bychom měli potvrdit výsledkový vzestup našeho klubu, a čeká nás premiérová účast v evropském poháru. I z toho důvodu nás čeká mnohem náročnější program, než na který jsme byli zvyklí v prvních třech sezónách. Do soutěže proto musíme vstoupit s velkou pokorou a vůlí rvát se o vítězství v každém zápase.

 

Více o startu sezóny se dozvíte ve středu ve 21:00 na předsezónní tiskové konferenci, kterou vám přineseme na našem facebookovém profilu!

Pozvánky
21.09.2019 12:45
TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball
Mladší dorost
21.09.2019 14:45
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Rožnov p.R.
Starší dorost
21.09.2019 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
28.09.2019 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice
Muži
06.10.2019 14:00
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín A
Mladší dorost
06.10.2019 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
Starší dorost
09.10.2019 18:00
TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
Muži
12.10.2019 12:45
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
Mladší dorost
Partneři