První prohra v přípravě

Třetí přípravný zápas končí bohužel první prohrou našeho týmu v letní přípravě. Mužstvo svedlo vyrovnanou bitvu proti týmu SK KP Brno, ve které byl nakonec šťastnější náš soupeř s konečným skóre 28:30. 

Děkujeme všem fanouškům za podporu!
#1klub1srdce

 

Na daší zápasy se u nás v ZDT Aréně můžete těšit už zítra, kdy startuje první den Memoriálu Josefa Smékala. První zápas začíná už v 16:00 mezi německým Dessau a polským Piotrkowianin Piotrków. Kompletní program najdete na našich webových a facebookových stránkách. Naše mužstvo odehraje svůj úvodní zápas Memoriálu v sobotu od 12:00 proti rakouskému Linzu!

Přijďte si užít víkend plný kvalitní evropské házené!

Těšíme se na vás!


162.jpg
Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři