Rozhovor s nejnovější posilou našeho klubu!

Protože chceme našim skvělým fanouškům nabídnout to nejlepší, posilujeme nejen na hřišti, ale i mimo něj. V rozhovoru vám nyní představíme naši nejnovější posilu: Karolína Straková, pozice marketing a PR.


155.jpg

1. Co v životě ovlivnilo tvůj vztah ke sportu?

Myslím, že velký podíl na tom má rodina. Kladný vztah ke sportu mám již od dětství. Už od předškolních let mě rodiče ke sportu vedli. Postupně během let se rozvíjel také můj pasivní vztah ke sportu, jakožto divačky a velké fanynky. Dnes o sobě mohu s hrdostí říct, že jsem sportovní nadšenec.

2. Co tě tedy přivedlo k našemu házenkářskému týmu?

V současné době studuji třetí ročník oboru Management tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. Když přišlo na výběr tématu mé bakalářské práce, chtěla jsem pracovat na něčem, co bude mít reálný odraz v praxi. Protože bydlím kousek od Nového Veselí a jsem velká fanynka klubu, zkusila jsem oslovit vedení, zda by se mnou na mé práci spolupracovali. Tehdy jsem neměla tušení, že se z tohoto jednoho přání, vyvine tak úžasná spolupráce.

3. Jaké jsou tvé dosavadní pocity z práce a atmosféry v klubu?

V týmu vidím velký potenciál. Přestože jsme klub z městečka na Vysočině, dáváme do toho, co děláme srdce a pracujeme s láskou a vášní pro sport a náš klub. Díky skvělým lidem s tímto vztahem k naší práci a cílům, patříme dnes k TOP klubům v České republice a začínáme se také výrazně prosazovat v evropském měřítku. Jsem nesmírně ráda, že mohu být součástí této cesty a doufám, že vloženou důvěru nezklamu. Vím, že hráči a trenéři udělají pro dosažení našich cílů po sportovní stránce maximum. Já se jim z pozice marketingu budu snažit pomoci, jak jen to bude možné, abychom našich snů společně dosáhli.

4. Co budeš mít v klubu na starost a na co nového se můžeme těšit?

Cílem mé práce je zajistit dobrý klubový marketing. Na starosti mám tedy například prodej klubových předmětů, správu sociálních sítí, rozhovory s hráči a trenéry, komunikaci s fanoušky či novinky v hale, které budou zdůrazňovat naši klubovou identitu. Záměrně neprozradím, o co jde, neboť je to jedno z překvapení, které chystáme pro fanoušky na novou sezonu. Dále se mohou těšit například na fanshop nebo třeba pravidelné posty na sociálních sítích, ať už to budou rozhovory, fotografie, pozvánky či různé soutěže a podobně.

5. Evropské poháry jsou pro klub i celý Kraj Vysočina velká výzva. Chystáte i něco speciálního pro fanoušky?

U příležitosti historické premiéry v evropském poháru se fanoušci mohou těšit na různé zajímavosti, jakou byla například tipovací soutěž, která proběhla v rámci losu prvního kola Challenge Cupu. V příštím roce oslavíme 50 let od založení klubu, což je další událost, jež si zaslouží velkou pozornost. Nebudu prozrazovat více, fanoušci se však mají na co těšit!

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři