Kamerunský reprezentant do TJ Sokol Nové Veselí

Poslední posilou týmu je levoruký hráč na pozici pravé spojky. Je jím Kamerunský reprezentant Pamphile Bassomben. Ten podepsal v našem klubu smlouvu na tři roky.

datum narození: 15.6.1989
pozice: pravá spojka 
výška: 201 cm
váha: 104 kg

reprezentace: Kamerun 26 zápasů / 124 gólů

Největší úspěchy: 5. místo v Africkém poháru 2017/2018, vítěz Kosovského poháru 2018/2019, vícemistr Kosova 2018/2019

"Basso je typický střelec, kterého bych přirovnal k Adamu Ptáčníkovi. Má i dostatek zkušeností a výborné atletické předpoklady, aby se postupně stal velkou osobností našeho týmu. Navíc je díky své výšce schopen bránit na pozici 3, 4 což je další velké plus. Samozřejmě pro něj bude složitější se adaptovat na novou zemi a životní styl. Věřím ale, že tým je dostatečně vyspělý na to, aby mu adaptaci výrazně ulehčil. Basso podepsal smlouvu na tři roky a máme tedy dostatek času ho zapracovat do našeho týmu a systému. Věřím, že to bude zároveň velké zatraktivnění celé extraligy i našeho klubu. To se potvrdilo již z reakcí našeho fanklubu, který se na něj velmi těší." Přibližuje exotickou posilu trenér Pavel Hladík

"Jsem opravdu velmi šťastný a těším se na velkou výzvu mé kariéry. Děkuji vedení klubu a trenérovi za to, že mi dali možnost splnit si svůj sen a já můžu hrát v tomto skvělém klubu. Nemůžu se dočkat, až budu pracovat s týmem. Dám to nejlepší ze mě, abych se prosadil ve velké konkurenci a pomohl týmu k úspěchu. Budeme pracovat každý den, aby byl tým úspěšný a dělal radost fanouškům. Viděl jsem zápasy na internetu a tým má velkou kvalitu a opravdu skvělé fanoušky. Bude velká čest pro takové fanoušky hrát a doufám, že jim já a tým uděláme mnoho radosti a podaří se nám splnit všechny naše cíle." Doplňuje Pamphile Bassomben


147.jpg
Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři