První posilou hráč našeho dorostu Radek Flajsar

narozen: 22. 2. 2001
pozice: levé křídlo 
výška: 179 cm 
váha: 70 kg

Na pozici levého křídla doplní náš tým talentovaný juniorský reprezentant Radek Flajsar. Ten již zasáhl do jarní části Strabag Rail extraligy a dokázal, že může být platným členem našeho extraligového áčka. Radek dnes podepsal s naším klubem víceletý kontrakt a od července se již plně zapojí do přípravy našeho "A" týmu i když věkově stále patří do kategorie dorostu. Za ten už, ale bude nastupovat velmi málo a veškeré tréninky bude absolvovat s "A" týmem. Nahradí tak odcházejícího Ondřeje Skalického.

"Jsme opravdu velmi rádi, že naše akademie dokázala vychovat hráče pro "A" tým. Vychovat hráče, který je schopný ihned po svém přestupu z dorostu uspět v extralize je velmi těžké, jelikož je to velký silový a výkonnostní rozdíl. Radek, ale již od svého příchodu z Centrum Haná ukazuje velkou touhu se prosadit. Věříme, že Radek bude nadále tvrdě pracovat na tom, aby dokázal, že je pro tým platným hráčem. Práce našeho dorostu je pro náš klub velmi důležitá a Radek je velký příklad pro ostatní hráče, kteří se již objevují v extraligovém týmu na postu trojek a výhledově by také mohli poskočit na pozici dvojky a vybudovat si v "A" týmu své pevné místo." Přibližuje trenér Pavel Hladík

"Již tuto sezónu jsem okusil pár zápasů a je to opravdu velký rozdíl oproti dorostenecké házené. Proto jsem velmi rád, že jsem dostal tuto možnost a důvěru. Budu dělat všechno pro to, abych ji naplnil a pomohl tak týmu k dosažení vysněných cílů." Dodává Radek Flajsar


142.jpg
Partneři