Mladší dorost - hodnocení zápasu

TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří A 29:34 (13:17)

Do utkání s dosud neporaženým Zubřím jsme vstoupili v domácím prostředí s velkým nasazením a v průběhu prvního poločasu jsme se dostali do vedení 10:7. Bohužel poté jsme udělali několik technických chyb a prohráli jsme následující úsek 5:0 a do poločasu už jsme byli v útlumu a ten tak skončil 17:13. Do druhé půle jsme vstoupili opět lépe než soupeř a náskok jsme dokázali snižovat. Bohužel několikrát se od nás odklonilo i trochu štěstí, když se k soupeři odrazilo několik míčů v důležitých momentech, když jsme mohli srovnat na vyrovnaný stav. Jak se blížil konec utkání, tak jsme museli začít hrát na větší riziko a to bohužel nepřineslo korekci skóre, ale navýšení rozdílu soupeřem. Zubří tak dokráčelo k vítězství v zápase, který měl velmi vysokou úroveň.

Prohráli jsme s velmi kvalitním soupeřem, který podal velmi dobrý výkon. My jsme se dokázali soupeři minimálně vyrovnat v mnoha aspektech hry, ale umožnili jsme mu vstřelit mnoho snadných branek především z první vlny a to rozhodlo. Přesto si tým zaslouží pochvalu a tento zápas jsme prohráli s hlavou vztyčenou.

Celkově tento zápas byl podle mě nejkvalitnější, který jsme letos odehráli, a to už jsme se potkali z mnoha týmy z předních příček špičkových házenkářských soutěží. Můžeme být rádi, že se takové zápasy hrají v rámci naší soutěže, protože mají opravdu nejvyšší možnou kvalitu v dané věkové kategorii.

Chtěl bych poděkovat za celý tým fanouškům za skvělou atmosféru, kterých přišlo opravdu mnoho na zápas dorostu. Bohužel jsme vás nemohli potěšit vítězstvím, ale věřím, že průběh zápasu nenechal nikoho chladným.

Příští kolo nás čeká další silný celek Frýdku Místku. Na tento zápas se musíme připravit stejně dobře jako na utkání se Zubřím, protože tento celek je obzvláště v domácím prostředí velmi silný.

27.04.2019 15:00