Cooper Standard Cup - mladší dorost

V posledním přípravném turnaji před sezónou jsme se utkali s družstvy Slavoj Trebišov, Slovan Modra a našimi kolegy ze Žďáru.

Do turnaje jsme šli s konkrétními body v naší hře, na které se chceme zaměřit a zároveň jsme chtěli rovnoměrně rozložit zátěž na všechny hráče. Cíle se nám povedlo splnit velmi dobře. Většina pasáží naší hry odpovídali tomu, jak jsme chtěli hrát, a tak i přes některé věci které se nepovedli, můžeme být s turnajem spokojeni.

V utkání s Trebišovem jsme přibližně 30 minut dokázali hrát, jak jsme si představovali a 30 minut naopak výkon neodpovídal našim představám, obzvláště na obranné polovině jsme měli několik výpadků, kdy jsme soupeři dovolili dát mnoho snadných branek. Přesto jsme utkání vyhráli 42:31.

V druhém zápase turnaje jsme s celkem Modre zvládli zápas na výbornou. Soupeř se s námi držel přibližně 10 minut do stavu 7:7. Poté jsme začali jasně dominovat a pozitivní je, že i přes narůstající skóre jsme nezměnili náš herní projev a hráli jsme až do konce velmi koncentrovaně a kvalitně. Proto konečný výsledek byl 40:14.

Na turnaji jsme nakonec zvítězili, protože po těsném vítězství nad týmem Žďáru jsme dokončili turnaj neporaženi a zaslouženě jsme tak zvítězili.

S přípravou můžeme být celkem spokojeni, ale to nám sezónu neusnadní. My musíme neustále pracovat na zlepšení, abychom byli schopní posouvat naší hru a eliminovat zbytečné ztráty, které přišly na podzim.

23.03.2019 18:00