Nová posila mužů

Novou posilou Moldavský reprezentant Roman Dodica


118.jpg

narozen: 6.7.1998

výška: 188 cm 
váha: 83 kg 
post: pravá spojka, pravé křídlo

Pozorní diváci si všimli Romana už v létě, když byl u nás na testech. Od té doby je s naším klubem v kontaktu. Roman je Moldavský reprezentant, který zaujal na Šampionátu v Černé hoře, kde se stal nejlepším střelcem. Českému týmu dal 14 branek. "Pro náš klub je to koncepční záležitost. V našem dorostu nemáme až do ročníku 2003 levorukého hráče na post spojky a proto jsme zvolili Romana, který nás už v létě zaujal přístupem i výkonností. Je to skromný pracovitý hráč, který chce pracovat na svém zlepšení a házená je pro něj absolutní životní prioritou. Jsme rádi, že jsme se dohodli na dlouhodobé smlouvě a tím zajistili pro náš klub leváka, kteří nám v dorostu chybí. Věříme, že Roman bude v dalších letech spolehlivým hráčem, který našemu klubu hodně pomůže." Představuje posilu trenér Pavel Hladík

Přinášíme Vám první rozhovor s naší novou posilou

V létě jste byl v našem klubu na testu. Ale přestoupil až teď v lednu. Jak jednání probíhala a proč jsi vybral náš klub?

Jednání bylo na vysoké úrovni měl po povedeném šampionátu ještě pár možností, ale test mě přesvědčil, že Nové Veselí je pro mě nejlepší volbou. Výborné zázemí klubu, trenér, množství a kvalita tréninků a spoluhráči vše na vysoké úrovni. Pro mladého hráče je to ideální klub pro další růst.

Jste s týmem 3 týdny jak tě tým přijal? Jak probíhá příprava a jak vnímáš sílu týmu?

Kluci mě přijali skvěle. Je tu opravdu fantastický kolektiv. Opravdu se cítím skvěle. Snažím se pracovat na 100 % každý den. Musím zvládnout klubový systém. Tým má jasnou koncepci, všechno má ve hře svoje pravidla a pro nového hráče je opravdu velmi těžké se všechno naučit rychle. Ale díky spoluhráčům je to lepší a jde to rychleji. Moc jim za to děkuji

Nové Veselí je známé výborným fanclubem. Co by jsi chtěl vzkázat fanouškům?

Nové Veselí je klub s velkými ambicemi. Je pro mě ctí hrát na takový klub. Moc děkuji klubu, že mi dal tuto velkou šanci. Viděl jsem hodně zápasů Nového Veselí v podzimní části na internetu. Fanoušci jsou opravdu super. Jsou pevnou součástí týmu žijí s ním. Já se moc těším na naše zápasy. Já se budu moc snažit, abych co nejdříve pomohl klubu a dělal tak fanouškům radost

Partneři