Nový partner

Novým partnerem klubu je společnost ALPA a.s.


116.jpg

"Extraligový klub TJ Sokol Nové Veselí uzavřel dnes dohodu o dlouhodobé spolupráci s firmou Alpa. ALPA, a.s. je společnost známá především výrobou tradiční francovky pod stejnojmennou značkou Alpa. Dále je výrobcem celé řady masážních a regeneračních výrobků pro sportovce. I proto jsme rádi, že se nám podařilo se společností Alpa, která navíc sídlí na Vysočině, a to ve Velkém Meziříčí, uzavřít dohodu o dlouhodobé spolupráci." Přibližuje nového partnera předseda klubu Miloš Bílek. 
"Výrobky značky Alpa dlouhodobě využívají i přední kluby z hokejových a fotbalových soutěží a i proto věříme, že budou vyhovovat i našim potřebám. Dále věříme, že nás spolupráce se společností Alpa posune opět dopředu a naši hráči budou díky jejich výrobkům ještě lépe připraveni na další důležité zápasy." Uzavírá Miloš Bílek

"Extraliga házené v Novém Veselí je momentálně jediný zástupce Kraje Vysočina v nejvyšší soutěži kolektivních sportů. Navíc jejich mládežnické týmy hrají každý rok o medaile a proto vidíme v tomto klubu velkou budoucnost. My jsme tradiční regionální firma, která se zabývá právě výrobou prostředků pro zdraví a sport, i proto jsme rádi, že můžeme podpořit extraligový sport na Vysočině. Věříme, že i díky naší podpoře bude házená Nové Veselí i v dalších sezonách velmi úspěšná.", komentuje partnerství hrdě předseda představenstva Václav Novotný.

Více o společnosti Alpa naleznete zde:

www.alpa.cz/cs/tradice
www.alpa.cz/cs/podporujeme

Partneři