Mladší dorost - hodnocení zápasu

C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 24:39 (11:18)

V předposledním zápase podzimní části jsme zavítali na palubovku Jičína. V zápase jsme chtěli podat výrazně lepší výkon než v našem posledním domácím zápase s Lovosicemi, a to se nám povedlo. V prvním poločase jsme byli výrazně lepší a díky důrazu na obraně, kde obzvláště dobře bránil Tomáš Mareček jsme si vypracovali poločasové vedení 18:11 a nebýt několika zbytečných technických chyb, mohlo být ještě veseleji. Vstup do druhého poločasu byl relativně vyrovnaný, my jsme se nechali několikrát hloupě vyloučit, a to nám zabránilo, abychom mohli dále navyšovat naše vedení. Zhruba od 40. minuty jsme začali zase dominovat a díky úspěšné střelbě z dálky našich Filipů Chalupy a Zemana jsme do konce zápasu zase výrazně navýšili naše vedení. Konečný výsledek 24:39 odpovídá průběhu zápasu. Velmi dobrý výkon v brance podal i Pavel Vařečka. V dalším zápase nás čeká celek Liberce v tomto zápase bychom rádi navázali na náš výkon a zakončili podzimní část vítězstvím.

26.01.2019 17:00