Mladší dorost - hodnocení listopadových zápasů

Velká Bystřice - TJ Sokol Nové Veselí 29:27 (16:14)

HC Dukla Praha A - TJ Sokol Nové Veselí 26:26 (11:14)

TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice 36:31 (15:16)

V prvním zápase v listopadu jsme jeli k nepříjemnému soupeři do Velké Bystřice. Bohužel zápas se nám vůbec nepovedl. Proti kvalitně hrajícímu soupeři se nám nevedlo vůbec v obraně a když k tomu přidáme jen průměrný útok, tak jsme jen stěží mohli pomýšlet na úspěch. Na konci utkání se ke všemu přidala nervozita, a tak jsme souboj nezvládli a prohráli.

V dalším utkání jsme jeli na palubovku Dukly. Náš výkon byl výrazně lepší než na hřišti Velké Bystřice. V průběhu prvního poločasu jsme se dopracovali k vedení o tři branky. Několik technických chyb v průběhu zápasu nás připravilo o to, abychom odpor soupeře definitivně zlomili a v koncovce utkání už jsme nehráli dobře a nechali jsme soupeře vyrovnat. Bohužel v tomto zápase jsme ztratili bod, protože ve většině utkání jsme byli lepším týmem.

V posledním listopadovém zápase k nám na domácí palubovku přijel celek Lovosic. Do zápasu jsme vstoupili dobře a vedli jsme 4:1. Bohužel potom jsme naprosto ztratili koncentraci a nasazení a nechali jsme soupeře dostat se do poločasového vedení 16:15. Vstup do druhé půle opět ukázal naše možnosti, jak bychom byli schopní hrát, kdybychom měli stoprocentní přístup po celé utkání a získali jsme výraznější vedení. V průběhu druhé půle opět výkon uvadl a utkání skončilo 36:31 v náš prospěch. S výkonem určitě nemůže panovat spokojenost a budeme hodně pracovat, abychom už hráli jen lépe.

26.01.2019 17:00