I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky - starší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. HBC Strakonice 1921
2. ŠKP Bratislava "A"
3. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí
4. MKS Zagłębie Lubin "A"
5. MSPR Siódemka Miedź Legnica
6. Strojár Malacky
7. HC Dukla Praha 6
8. Sokol Velké Meziříčí
9. MKS Zagłębie Lubin "B"
10. TJ Loko České Budějovice
11. Sokol Telnice
12. ŠKP Bratislava "B"

Skupina o 1. - 3. místo

Nové Veselí - Strakonice 1921 19:23 (10:9)
ŠKP Bratislava "A" - Strakonice 1921 22:23 (10:9)
Nové Veselí - ŠKP Bratislava "A" 20:25 (9:12)

Skupina o 4. - 6. místo

Malacky - Lubin "A" 14:19 (11:10)
Legnica - Lubin "A" 15:24 (8:13)
Malacky - Legnica 10:27 (8:13)

Skupina o 7. - 9. místo

Lubin "B" - Dukla Praha 6 9:24 (3:12)
Velké Meziříčí - Dukla Praha 6 8:24 (4:15)
Lubin "B" - Velké Meziříčí 16:18 (9:10)

Skupina o 10. - 12. místo

České Budějovice - ŠKP Bratislava "B" 22:16 (10:6)
Telnice - ŠKP Bratislava "B" 26:17 (9:9)
České Budějovice - Telnice 24:19 (14:8)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí 72:40 6
2. Strojár Malacky 42:49 4
3. MKS Zagłębie Lubin "B" 52:56 2
4. TJ Loko České Budějovice 44:65 0

Nové Veselí - České Budějovice 23:15 
Lubin "B" - Malacky 13:14 
České Budějovice - Lubin "B" 15:25 (11:12)
Malacky - Nové Veselí 11:22 (7:10)
Malacky - České Budějovice 17:14 (8:7)
Nové Veselí - Lubin "B" 27:14 (14:7)

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. ŠKP Bratislava "A" 74:46 6
2. MSPR Siódemka Miedź Legnica 72:47 4
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 47:68  
4. Sokol Telnice 44:76 0

ŠKP Bratislava "A" - Velké Meziříčí 22:13 
Legnica - Telnice 25:12 
Velké Meziříčí - Legnica 12:28 (9:16)
Telnice - ŠKP Bratislava "A" 14:29 (5:15)
Telnice - Velké Meziříčí 18:22 (9:11)
ŠKP Bratislava "A" - Legnica 23:19 (12:7)

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HBC Strakonice 1921 81:47 6
2. MKS Zagłębie Lubin "A" 72:42 4
3. HC Dukla Praha 6 46:53 2
4. ŠKP Bratislava "B" 26:83 0

Lubin "A" - Strakonice 25:26 
ŠKP Bratislava "B" - Dukla 6 9:25
Strakonice - ŠKP Bratislava "B" 25:10 (16:3)
Dukla 6 - Lubin "A" 7:17 (3:6)
Dukla 6 - Strakonice 14:27 (6:16)
Lubin "A" - ŠKP Bratislava "B" 30:9 (16:4)