I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 36:22 (17:8)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice 31:29 (15:18)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí 28:22 (16:11)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 26:44 (13:25)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 30:29 (18:16)
Extraliga mužů: TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí 26:21 (14:7)
Český pohár mužů: TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 33:29 (17:15)
Extraliga mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)
Žákovská liga: SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:26 (16:13)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří 15:20 (6:11)
Žákovská liga: TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22:19 (14:11)
Žákovská liga: TJ Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19:25 (11:15)
Český pohár mužů: KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:24 (13:10)

Výsledky - mladší žáci

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HC Dukla Praha 6 116:65 14
2. Sokol Telnice 101:82 10
3. Spartak MAS Sezimovo Ústí 94:88 8
4. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí 100:93 8
5. UMKS PMOS SRP Libiąż 90:86 6
6. HBC Strakonice 1921 86:74 6
7. Zagłębie Lubin 87:105 4
8. ŠKP Bratislava 59:138 0

Strakonice - Lubin 14:11 (7:7)
Dukla 6 - Nové Veselí 17:9 (8:3)
Telnice - Libiąż 14:12 (6:5)
ŠKP Bratislava - Sezimovo Ústí 5:19 (3:6)
Nové Veselí - Strakonice 11:12 (4:7)
Lubin - Libiąż 10:12 (2:3)
ŠKP Bratislava - Dukla 6 10:21 (5:13)
Sezimovo Ústí - Telnice 10:19 (2:7)
Libiąż - Nové Veselí 11:12 
ŠKP Bratislava - Strakonice 4:20  
Dukla 6 - Telnice 18:11 (11:6)
Sezimovo Ústí - Lubin 16:11 
Nové Veselí - ŠKP Bratislava 21:10 (12:5)
Telnice - Strakonice 11:9 (5:5)
Libiąż - Sezimovo Ústí 11:13 (6:8)
Lubin - Dukla 6 8:16 (4:12)
Nové Veselí - Telnice 17:14 (11:6)
Strakonice - Sezimovo Ústí 17:10 (9:3)
Libiąż - Dukla 6 8:20 (5:12)
Lubin - ŠKP Bratislava 20:14 (11:6)
Sezimovo Ústí - Nové Veselí 16:12 (8:4)
Strakonice - Dukla 6 9:11 (3:6)
ŠKP Bratislava - Libiąż 9:22 (5:13)
Lubin - Telnice 11:17 (5:9)
Dukla 6 - Sezimovo Ústí 13:10 (8:6)
Libiąż - Strakonice 13:8 (8:2)
Telnice - ŠKP Bratislava 15:7 (8:5)
Nové Veselí - Lubin 18:13 (10:7)