I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Program - Venkovní hřiště

Účastníci

Mladší žáci
Skupina A
TJ Sokol Nové Veselí "A" 
Sokol Telnice 
ŠKP Bratislava 
MKS Zagłębie Lubin
HBC Strakonice 1921 
UMKS PMOS SRP Libiąż 
HC Dukla Praha 6 
Spartak MAS Sezimovo Ústí 

 

Starší žáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí  ŠKP Bratislava "A" 
MKS Zagłębie Lubin "B" MSPR Siódemka Miedź Legnica 
Strojár Malacky  Sokol Telnice 
TJ Loko České Budějovice TJ Sokol Velké Meziříčí
Skupina C
MKS Zagłębie Lubin "A"
ŠKP Bratislava "B" 
HC Dukla Praha 6
HBC Strakonice 1921 

Hrací systém

Mladší žáci:
Jedna skupina o 8 týmech (každý s každým). 

Starší žáci:
Tři skupiny po 4 týmech (každý s každým), poté zápasy v tříčlenných skupinách o konečné umístění. Spolu hrají vždy týmy ze stejných míst základních skupin.

Hrací časy

Mladší žáci:

  • základní skupina 2 x 12,5 minuty

Starší žáci:

  • základní skupiny 2 x 17,5 minuty
  • zápasy o umístění  2 x 17,5 minuty

Pátek 26. 8. 2011

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
14:20 starší žáci Malacky Nové Veselí
15:05 starší žáci Telnice ŠKP Bratislava "A"
15:50 starší žáci Dukla 6 Lubin "A"
16:35 starší žáci České Budějovice Lubin "B"
17:20 starší žáci Velké Meziříčí Legnica
18:05 starší žáci Strakonice ŠKP Bratislava "B"

20:00 Slavnostní zahájení

 

Sobota 27. 8. 2011

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
9:00 mladší žáci Lubin Dukla 6
9:35 mladší žáci Libiąż Sezimovo Ústí
10:10 mladší žáci Telnice Strakonice
10:45 mladší žáci Nové Veselí ŠKP Bratislava

     
16:30 mladší žáci Sezimovo Ústí Telnice
17:05 mladší žáci ŠKP Bratislava Dukla 6
17:40 mladší žáci Lubin Libiąż
18:15 mladší žáci Nové Veselí Strakonice