I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

III. ročník mezinárodního házenkářského turnaje Rozhodni se sám 2010

Na konci prázdnin, ve dnech 27. až 29. srpna 2010 proběhl ve v Novém Veselí III. ročník mezinárodního házenkářského turnaje Rozhodni se sám 2010. Turnaj letos opět hostil sportovní areál v Novém Veselí. Kromě již tradičních účastníků si tentokrát zařadila turnaj do svého kalendáře i družstva, která se ho doposud nezúčastnila. Turnaj zachoval model předchozího ročníku s prodlouženou hrací dobou zápasů a důrazem na sportovní stránku a  na přípravný charakter.
Boje v celkem 92 zápasech svádělo 24 družstev v kategoriích starší žáci, mladší žáci a minižáci. Na turnaji startovalo v různých kategoriích 6 zahraničních účastníků z Polska a Slovenska.
Stejně jako u předchozích ročníků je možno říci, že akce se povedla, za což patří dík organizátorům, velkému množství dobrovolných pracovníků, hráčům, rozhodčím a v neposlední řadě divákům, kteří vytvořili skvělou sportovní atmosféru a tím umocnili úspěch celé akce. Všechna zúčastněná družstva vyjádřila s průběhem turnaje velkou spokojenost a ocenila jak sportovní hodnotu turnaje, tak i přátelskou a poklidnou atmosféru, která turnaj provázela.

Průběh celého turnaje pak zhodnotil šéftrenér mládežnických kategorií Pavel Hladík: