I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

4.kolo M.H.I.L. Rozlosování

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
9:00 MINIA001 Nové Veselí "A" Nové Veselí "C" 1
9:00 MINIB001 Nové Veselí "B" Havlíčkův Brod 2
9:00 PRIP001 Nové Veselí "D" Telnice "C" 3
9:20 MINIA002 Stupava "A" Telnice "B" 1
9:20 MINIB002 Stupava "B" Telnice "A" 2
9:20 PRIP002 Senec "B" Stupava "C" 3
9:40 MINIA003 Malacky "B" Senec "A" 1
9:40 MINIB003 Modra "A" Malacky "A" 2
9:55 Slavnostní zahájení
10:00 MINIA004 Nové Veselí "A" Telnice "B" 1
10:00 MINIB004 Nové Veselí "B" Telnice "A" 2
10:00 PRIP003 Senec "B" Nové Veselí "D" 3
10:20 MINIA005 Nové Veselí "C" Malacky "B" 1
10:20 MINIB005 Havlíčkův Brod Modra "A" 2
10:20 PRIP004 Stupava "C" Telnice "C" 3
10:40 MINIA006 Senec "A" Stupava "A" 1
10:40 MINIB006 Malacky "A" Stupava "B" 2
11:00 MINIA007 Telnice "B" Nové Veselí "C" 1
11:00 MINIB007 Telnice "A" Havlíčkův Brod 2
11:00 PRIP005 Telnice "C" Senec "B" 3
11:20 MINIA008 Senec "A" Nové Veselí "A" 1
11:20 MINIB008 Malacky "A" Nové Veselí "B" 2
11:20 PRIP006 Nové Veselí "D" Stupava "C" 3
11:40 MINIA009 Stupava "A" Malacky "B" 1
11:40 MINIB009 Stupava "B" Modra "A" 2
12:00 MINIA010 Senec "A" Nové Veselí "C" 1
12:00 MINIB010 Malacky "A" Havlíčkův Brod 2
12:00 PRIP007 Nové Veselí "D" Telnice "C" 3
12:20 MINIA011 Nové Veselí "A" Stupava "A" 1
12:20 MINIB011 Nové Veselí "B" Stupava "B" 2
12:20 PRIP008 Senec "B" Stupava "C" 3
12:40 MINIA012 Malacky "B" Telnice "B" 1
12:40 MINIB012 Modra "A" Telnice "A" 2
13:00 MINIA013 Nové Veselí "C" Stupava "A" 1
13:00 MINIB013 Havlíčkův Brod Stupava "B" 2
13:00 PRIP009 Senec "B" Nové Veselí "D" 3
13:20 MINIA014 Telnice "B" Senec "A" 1
13:20 MINIB014 Telnice "A" Malacky "A" 2
13:20 PRIP010 Stupava "C" Telnice "C" 3
13:40 MINIA015 Malacky "B" Nové Veselí "A" 1
13:40 MINIB015 Modra "A" Nové Veselí "B" 2
14:00 Přestávka
14:10 MINIS01 1.místo skupina A 2.místo skupina B 1
14:10 MINIS02 1.místo skupina B 2.místo skupina A 2
14:10 PRIP011 Telnice "C" Senec "B" 3
14:30 MINIU11 6.místo skupina A 6.místo skupina B 1
14:30 MINIU09 5.místo skupina A 5.místo skupina B 2
14:30 PRIP012 Nové Veselí "D" Stupava "C" 3
14:50 MINIU07 4.místo skupina A 4.místo skupina B 1
14:50 MINIU05 3.místo skupina A 3.místo skupina B 2
15:10 MINIU03 poražený MINIS01 poražený MINIS02 1
15:10 MINIU01 vítěz MINIS01 vítěz MINIS02 2
15:30 Slavnostní vyhlášení