I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

3.kolo M.H.I.L. Rozlosování

Čas Číslo utkání Tým domácí Tým hosté Hřiště
9:00 IHR01_01 Stupava "A" Modra "A" 1
9:00 IHR02_01 Malacky "A" Senec "A" 2
9:00 IHR03_01 Modra "C" Stupava "C" 3
9:20 IHR01_02 ETO Györi "A" Telnice "A" 1
9:20 IHR02_02 Nové Veselí "A" Havlíčkův Brod 2
9:20 IHR03_02 ETO Györi "C" Stupava "D" 3
9:40 IHR01_03 Nové Veselí "B" Malacky "B" 1
9:40 IHR02_03 Malacky "A" Stupava "B" 2
9:40 IHR03_03 ETO Györi "B" Senec "B" 3
10:00 IHR01_04 Nové Veselí "A" Senec "A" 1
10:00 IHR02_04 Stupava "A" ETO Györi "A" 2
10:00 IHR03_04 Nové Veselí "C" Telnice "B" 3
10:20 IHR01_05 Stupava "A" Nové Veselí "B" 1
10:20 IHR03_05 ETO Györi "B" Modra "C" 3
10:40 IHR01_06 ETO Györi "A" Malacky "B" 1
10:40 IHR02_06 Modra "A" Telnice "A" 2
10:40 IHR03_06 Nové Veselí "C" ETO Györi "C" 3
11:00 IHR01_07 Havlíčkův Brod Stupava "B" 1
11:00 IHR02_07 Nové Veselí "A" Malacky "A" 2
11:00 IHR03_07 Senec "B" Stupava "C" 3
11:20 IHR01_08 Modra "A" Nové Veselí "B" 1
11:20 IHR02_08 Telnice "A" Malacky "B" 2
11:20 IHR03_08 Telnice "B" Stupava "D" 3
11:40 IHR01_09 Havlíčkův Brod Senec "A" 1
11:40 IHR02_09 Nové Veselí "A" Stupava "B" 2
11:40 IHR03_09 ETO Györi "B" Stupava "C" 3
12:00 IHR01_10 ETO Györi "A" Modra "A" 1
12:00 IHR02_10 Stupava "A" Malacky "B" 2
12:00 IHR03_10 Nové Veselí "C" Stupava "D" 3
12:20 IHR01_11 Malacky "A" Havlíčkův Brod 1
12:20 IHR02_11 Stupava "B" Senec "A" 2
12:20 IHR03_11 Modra "C" Senec "B" 3
12:40 IHR01_12 Telnice "A" Nové Veselí "B" 1
12:40 IHR02_12 Modra "A" Malacky "B" 2
12:40 IHR03_12 ETO Györi "C" Telnice "B" 3
12:55 Prestávka
13:05 IHR01_14 Stupava "A" Telnice "A" 1
13:05 IHR02_14 ETO Györi "A" Nové Veselí "B" 2
13:05 o 5. - 6.miesto C3 D3 3
13:25 semifinále C2 D1 1
13:25 semifinále C1 D2 2
13:25 o 7. - 8.miesto C4 D4 3
13:45 semifinále A2 B1 1
13:45 semifinále A1 B2 2
13:45 o 5. - 6.miesto A3 B3 3
14:05 o 3. - 4.miesto Porazený C2-D1 Porazený C1-D2 1
14:05 finále Víťaz C2-D1 Víťaz C1-D2 2
14:05 o 7. - 8.miesto A4 B4 3
14:25 o 3. - 4.miesto Porazený A2-B1 Porazený A1-B2 1
14:25 finále Víťaz A2-B1 Víťaz A1-B2 2
14:25 o 9. - 10.miesto A5 B5 3
14:50 Vyhodnotenie