I. liga mladšího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (18:15)
I. liga staršího dorostu: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 25:30 (10:13)
Extraliga mužů: Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
I. liga staršího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 30:25 (13:12)
I. liga mladšího dorostu: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 38:20 (18:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24:24 (13:13)

Viessmann Cup

V sobotu 12.2.2011 proběhl v novoveselské hale turnaj mladších žáků Viessmann Cup. Turnaj měl šest účastníků: Sokol Nové Veselí, Sokol Velké Meziříčí, HC Duklu Prahu 6, 1.HC Pardubice, HBC Jičín a TJ Náchod. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 12minut.

Naši mladší žáci pokračovali ve své letošní zlaté jízdě a postupně na turnaji zdolali Velké Meziříčí (19:15), Pardubice (18:8), Náchod (20:13), Duklu Praha (15:12) a Jičín (22:18), sbírku trofejí si tak doplnili o další pohár a zlaté medaile. 

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Michal Pytlík z Nového Veselí, nejlepším střelcem byl Tomáš Blaha, spojka Velkého Meziříčí a nejlepším hráčem turnaje střední spojka Jičína, Štěpán Drbohlav.

Celkové pořadí

 1.  TJ Sokol Nové Veselí
 2.  HBC Jičín
 3.  Sokol Velké Meziříčí
 4.  1.HC Pardubice
 5.  TJ Náchod
 6.  HC Dukla Praha 4

Hodnocení trenérů:

Díky tomuto turnaji jsme si mohli zahrát i se soupeři, které tak často nepotkáváme (Jičín, Náchod, Dukla 4), což je vždy přínosné. Hráči si opět vyzkoušeli, jak musí hrát v případě, kdy nám osobně brání na levé spojce hrajícího Matouše. Tento stále častěji se opakující jev jim už tentokrát nedělal problémy a ihned dokázali správně reagovat a donutit pětičlennou obranu soupeře k vytvoření děr pro průchod našich útočníků. Naše obrana byla tentokrát trochu méně důrazná, než umí být, ale bránu jistil výborně chytající Michal Pytlík. V závěrečném zápase s HBC Jičín jsme měli trochu problémy s ubráněním jejich výborné střední spojky, ale po rozpačitém začátku se nám podařilo zabojovat a získat tak velmi cenný skalp lídra východočeské žákovské ligy.

Tým našich mladších žáků byl doplněn minižáky, kteří nastupovali vždy na polovinu hrací doby. Ti předvedli, že se svým starším soupeřům přinejmenším vyrovnají, každým zápasem je na nich znát, jak získávají na herní jistotě a přestávají mít ze starších soupeřů respekt. Svým starším kolegům byli v týmu oporou nejen na hřišti, ale i na lavičce, kdy je při vyrovnaném zápase s Jičínem povzbuzovali mohutným fanděním. 

Branky

Matouš Valoušek 27, Denis Mach 12, Jan Kupa 11, Jakub Klusáček 10, Michal Studený 9, Roman Smolík 8, Jan Krejz a Daniel Vencelides po 4, Karel Daniel a Filip Bartůněk po 3, Jiří Kaláb 2, Jan Kaláb 1