I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

2.kolo M.H.I.L. Výsledky

Další turnaj III.ročníku série Mini Handball Inter Liga se uskutečnil v sobotu 29.1.2011 v Mestskej športovej hale ve slovenské Stupavě. Z přihlášených družstev nenastoupilo k zápasům družstvo TJ Sokol Nové Veselí "B" z důvodu rozsáhlé marodky. Turnaje se tak nakonec zůčastnilo 10 družstev v kategorii Minižáci a 8 družstev v kategorii Přípravka což představuje více než 150 malých hráčů házené, kteří na turnaj dorazili ze Slovenska, Maďarska a České republiky.
Na třech hřištích odehrály obě kategorie dohromady 48 utkání, každé s hracím časem 15 minut. Po odehrání zápasů v základních skupinách se první dva týmy z každé skupiny střetly v semifinále a zbývající družstva v zápasech o 5. a 7. místo, pro kategorii Minižáci ještě proběhlo utkání o konečné 9.místo. Vítězové semifinálových utkání následně bojovali o vítězství na turnaji, poražení semifinalisté pak o 3. místo.
 

Minižáci

 

Celkové pořadí

1. TJ Sokol nové Veselí "A"
2. HK Piccard Senec "A"
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. HC Slovan Modra "A"
5. Strojár Malacky "A"
6. Tatranček Stupava "A"
7. Sokol Telnice "A"
8. ETO Györi "A"
9. Strojár Malacky "B"
10. Tatranček Stupava "B"

Finále

Nové Veselí "A" - Senec "A" 19:1

Zápas o 3.místo

Havlíčkův Brod - Modra "A" 10:9 (9:9)

Semifinále

Senec "A" - Modra "A" 13:7
Nové Veselí "A" - Havlíčkův Brod 23:14

Zápas o 5.místo

Malacky "A" - Stupava "A" 18:16

Zápas o 7.místo

Telnice "A" - ETO Györi "A" 14:8

Zápas o 9.místo

Stupava "B" - Malacky "B" 3:16

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí "A" 87:32 8
2. HC Slovan Modra "A" 66:37 6
3. Strojár Malacky "A" 58:57 3
4. Sokol Telnice "A" 32:55 3
5. Tatranček Stupava "B" 12:75 0

Nové Veselí "A" - Modra "A" 15:9
Telnice "A" - Stupava "B" 9:3
Telnice "A" - Modra "A" 5:16
Malacky "A" - Telnice "A" 13:13
Malacky "A" - Modra "A" 14:17
Nové Veselí "A" - Telnice "A" 23:5
Malacky "A" - Stupava "B" 17:3
Nové Veselí "A" - Malacky "A" 24:14
Nové Veselí "A" - Stupava "B" 25:4
Stupava "B" - Modra "A" 3:24

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. HK Piccard Senec "A" 34:16 8
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:27 6
3. Tatranček Stupava "A" 49:36 4
4. ETO Györi "A" 29:45 2
5. Strojár Malacky "B" 18:36 0

Stupava "A" - Senec "A" 7:9
ETO Györi "A" - Havlíčkův Brod 7:13
Nové Veselí "B" - Malacky "B" 0:10
Stupava "A" - Nové Veselí "B" 10:0
ETO Györi "A" - Malacky "B" 7:2
Senec "A" - Nové Veselí "B" 10:0
ETO Györi "A" - Senec "A" 2:9
Havlíčkův Brod - Nové Veselí "B" 10:0
Stupava "A" - Havlíčkův Brod 8:10
Stupava "A" - ETO Györi "A" 21:8
Senec "A" - Havlíčkův Brod 7:5
Havlíčkův Brod - Malacky "B" 5:7
Stupava "A" - Malacky "B" 13:9
ETO Györi "A" - Nové Veselí "B" 10:0
Senec "A" - Malacky "B" 9:2

Přípravka

 

Celkové pořadí

1. TJ Sokol Nové Veselí "C"
2. Tatranček Stupava "C"
3. HK Piccard Senec "B"
4. ETO Györi "B"
5. HC Slovan Modra "B"
6. HC Slovan Modra "C"
7. HC Slovan Modra "D"
8. Sokol Telnice "B"

 

Finále

Nové Veselí "C" - Stupava "C" 16:3

Zápas o 3.místo

ETO Györi "B" - Senec "B" 5:12

Semifinále

Stupava "C" - Senec "B" 5:4
Nové Veselí "C" - ETO Györi "B" 26:3

Zápas o 5.místo

Modra "C" - Modra "B" 3:4

Zápas o 7.místo

Telnice "B" - Modra "D" 4:7

Skupina C

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Tatranček Stupava "C" 48:10 6
2. ETO Györi "B" 19:22 4
3. HC Slovan Modra "C" 11:24 2
4. Sokol Telnice "B" 14:36 0

Modra "C" - Stupava "C" 2:12
ETO Györi "B" - Telnice "B" 9:4
ETO Györi "B" - Modra "C" 7:2
Telnice "B" - Stupava "C" 5:20
ETO Györi "B" - Stupava "C" 3:16
Modra "C" - Telnice "B" 7:5

Skupina D

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. TJ Sokol Nové Veselí "C" 67:2 6
2. HK Piccard Senec "B" 21:29 4
3. HC Slovan Modra "B" 4:31 1
4. HC Slovan Modra "D" 3:33 1

Modra "B" - Modra "D" 2:2
Nové Veselí "C" - Senec "B" 26:2
Nové Veselí "C" - Modra "B" 20:0
Senec "B" - Modra "D" 10:1
Nové Veselí "C" - Modra "D" 21:0
Modra "B" - Senec "B" 2:9

Sponsored by: