I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "A"
2. Sokol Ostrava
3. HC Dukla Praha 6
4. KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "B"
5. Spartak MAS Sezimovo Ústí
6. SK Žeravice
7. 1.HC Pardubice
8. Sokol Újezd u Brna
9. HC Tatran Stupava
10. TJ JM Chodov
11. SK Kuřim
12. TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Individuální ocenění

Nejlepší brankář: Patrik Coch (Sokol Ostrava)

Nejlepší hráč: Jakub Klusáček (KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "B")

Nejlepší střelec: Dan Křístek (Sokol Ostrava) - 53 branek

Finále

Nové Veselí "A" - Ostrava 18:14 (10:4)

Zápas o 3.místo

Dukla 6 - Nové Veselí "B" 15:5 (9:3)

Semifinále

Sokol Ostrava - Dukla 6 10:9 (6:5)
Nové Veselí "A" - Nové Veselí "B" 21:15 (12:10)

Zápas o 5.místo

Sezimovo Ústí - Žeravice
18:9 (8:5)

Zápas o 7.místo

Pardubice - Újezd u Brna
14:7 (9:2)

Zápas o 9.místo

Stupava - Chodov
14:13 (4:8)

Zápas o 11.místo

Kuřim - Havlíčkův Brod
13:12 (6:5)

Skupina A

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. KCTM TJ Sokol Nové Veselí "A" 74:29 10
2. HC Dukla Praha 6 43:40 7
3. Spartak MAS Sezimovo Ústí 54:45 5
4. 1.HC Pardubice 39:47 5
5. Tatran Stupava 47:70 3
6. SK Kuřim 36:62 0

Dukla 6 - Kuřim 9:7
Nové Veselí "A" - Sezimovo Ústí 12:7
Pardubice - Stupava 13:8
Nové Veselí "A" - Dukla 6 18:7
Sezimovo Ústí - Stupava 18:6
Kuřim - Pardubice 9:12
Stupava - Nové Veselí "A" 10:17
Pardubice - Dukla 6 0:7
Sezimovo Ústí - Kuřim 13:6
Stupava - Kuřim 13:12
Sezimovo Ústí - Dukla 6 5:10
Nové Veselí "A" - Pardubice 12:3
Dukla 6 - Stupava 10:10
Pardubice - Sezimovo Ústí 11:11
Nové Veselí "A" - Kuřim 15:2

Skupina B

Pořadí Družstvo Skóre Body
1. Sokol Ostrava 95:31 10
2. KCTM TJ Sokol Nové Veselí "B" 71:48 8
3. SK Žeravice 48:62 5
4. Sokol Újezd u Brna 55:75 4
5. TJ JM Chodov 51:70 3
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:73 0

Chodov - Ostrava 5:18
Nové Veselí "B" - Újezd u Brna 15:6
Havlíčkův Brod - Žeravice 9:11
Nové Veselí "B" - Chodov 19:8
Újezd u Brna - Žeravice 11:11
Ostrava - Havlíčkův Brod 21:5
Žeravice - Nové Veselí "B" 11:15
Havlíčkův Brod - Chodov 7:13
Újezd u Brna - Ostrava 10:22
Žeravice - Ostrava 4:17
Újezd u Brna - Chodov 15:15 
Nové Veselí "B" - Havlíčkův Brod 15:6
Chodov - Žeravice 10:11
Havlíčkův Brod - Újezd u Brna 12:13
Nové Veselí "B" - Ostrava  7:17