I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Rozlosování

Účastníci

Skupina A Skupina B
KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "A" KCTM Vysočina TJ Sokol Nové Veselí "B"
SK Kuřim Sokol Ostrava
1.HC Pardubice TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Sokol Újezd u Brna
HC Dukla Praha 6 TJ JM Chodov
HC Tatran Stupava SK Žeravice

Sobota 22.ledna 2011

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
8:00 KC11B001 Nové Veselí "B" Ostrava
8:30 KC11A001 Nové Veselí "A" Kuřim
9:00 KC11A002 Pardubice Sezimovo Ústí
9:30 KC11B002 Havlíčkův Brod Újezd u Brna
10:00 KC11A003 Dukla 6 Stupava
10:30 KC11B003 Chodov Žeravice
11:00 KC11A004 Nové Veselí "A" Pardubice
11:30 KC11B004 Nové Veselí "B" Havlíčkův Brod
12:00 KC11A005 Sezimovo Ústí Dukla 6
12:30 KC11B005 Újezd u Brna Chodov
13:00 KC11A006 Stupava Kuřim
13:30 KC11B006 Žeravice Ostrava
14:00 KC11A007 Sezimovo Ústí Kuřim
14:30 KC11B007 Újezd u Brna Ostrava
15:00 KC11A008 Pardubice Dukla 6
15:30 KC11B008 Havlíčkův Brod Chodov
16:00 KC11A009 Stupava Nové Veselí "A"
16:30 KC11B009 Žeravice Nové Veselí "B"
17:00 KC11A010 Kuřim Pardubice
17:30 KC11B010 Ostrava Havlíčkův Brod
18:00 KC11A011 Sezimovo Ústí Stupava
18:30 KC11B011 Újezd u Brna Žeravice
19:00 KC11A012 Nové Veselí "A" Dukla 6
19:30 KC11B012 Nové Veselí "B" Chodov

Neděle 23.ledna 2011

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
8:00 KC11A013 Pardubice Stupava
8:30 KC11B013 Havlíčkův Brod Žeravice
9:00 KC11A014 Nové Veselí "A" Sezimovo Ústí
9:30 KC11B014 Nové Veselí "B" Újezd u Brna
10:00 KC11A015 Dukla 6 Kuřim
10:30 KC11B015 Chodov Ostrava
Zápasy o umístění
11:00 KC11S01 1.místo skupina A 2.místo skupina B
11:40 KC11S02 1.místo skupina B 2.místo skupina A
12:20 KC11U11 6.místo skupina A 6.místo skupina B
13:00 KC11U09 5.místo skupina A 5.místo skupina B
13:40 KC11U07 4.místo skupina A 4.místo skupina B
14:20 KC11U05 3.místo skupina A 3.místo skupina B
15:00 KC11U03 poražený KC11S01 poražený KC11S02
15:40 KC11U01 vítěz KC11S01 vítěz KC11S02
16:30 Slavnostní vyhlášení