I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Program - Venkovní hřiště

Účastníci 

1 TJ Sokol Nové Veselí "A"  
2 Tatranček Stupava  
3 TJ Sokol Nové Veselí "B" 
4 SK Velká Bystřice "A" 
5 SK Velká Bystřice "B" 
6 Sokol Telnice 
7 HC Dukla Praha 6 
8 Sokol Sokolnice 

Hrací systém

Jedna skupina s 8 družstvy (každý s každým), poté zápasy o umístění.

Každé družstvo odehraje:

  • 7 x utkání v základní skupině (2 x 12 min)
  • 2 x utkání o umístění (2 x 12 min)

 

Hrací časy

Minižáci:

  • základní skupina 2 x 12 minut
  • zápas o umístění 2 x 12 minut

Pátek 27. 8. 2010

Hřiště č. 1

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
10:30 MM001 Nové Veselí "A" Stupava
11:05 MM002 Nové Veselí "B" Velká Bystřice "A"
11:40 MM003 Velká Bystřice "B" Telnice
12:15 MM004 Dukla 6 Sokolnice
12:50 MM005 Stupava Nové Veselí "B"
13:25 MM006 Velká Bystřice "A" Velká Bystřice "B"
14:00 MM007 Telnice Dukla 6
14:35 MM008 Sokolnice Nové Veselí "A"
15:10 MM009 Stupava Velká Bystřice "A"
15:45 MM010 Velká Bystřice "B" Dukla 6
16:20 MM011 Telnice Sokolnice
16:55 MM012 Nové Veselí "A" Nové Veselí "B"

19:30 Slavnostní zahájení

Sobota 28. 8. 2010

Hřiště č. 1

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
08:30 MM013 Stupava Dukla 6
09:05 MM014 Velká Bystřice "B" Sokolnice
09:40 MM015 Nové Veselí "B" Telnice
10:15 MM016 Nové Veselí "A" Velká Bystřice "A"
10:50 MM017 Sokolnice Stupava
11:25 MM018 Dukla 6 Nové Veselí "B"
12:00 MM019 Velká Bystřice "A" Telnice
12:35 MM020 Velká Bystřice "B" Nové Veselí "A"
13:10 MM021 Sokolnice Nové Veselí "B"
13:45 MM022 Velká Bystřice "A" Dukla 6
14:20 MM023 Stupava Velká Bystřice "B"
14:55 MM024 Nové Veselí "A" Telnice
15:30 MM025 Velká Bystřice "A" Sokolnice
16:05 MM026 Nové Veselí "B" Velká Bystřice "B"
16:40 MM027 Dukla 6 Nové Veselí "A"
17:15 MM028 Telnice Stupava

Neděle 29. 8. 2010

Hřiště č. 1

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Zápasy o umístění
09:00 MM031 1. po základní části 4. po základní části
09:35 MM032 2. po základní části 3. po základní části
10:10 Přestávka
10:40 MM035 por. utkání č. MM031 por. utkání č. MM032
11:20 MM036 vítěz utkání č. MM032 vítěz utkání č. MM033

Hřiště č. 2

Čas Číslo utkání Domácí Hosté
Zápasy o umístění
09:00 MM029 5. po základní části 8. po základní části
09:35 MM030 6. po základní části 7. po základní části
10:10 Přestávka
10:40 MM033 por. utkání č. MM029 por. utkání č. MM030
11:20 MM034 vítěz utkání č. MM029 vítěz utkání č. MM030