I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

Program - Sportovní hala

Účastníci

Mladší žáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí "A"  TJ Sokol Nové Veselí "B" 
MSPR Siódemka Miedź Legnica  Tatranček Stupava 
ŠKP Bratislava  Sokol Telnice 
SK Velká Bystřice  HC Dukla Praha 6 

Starší žáci
Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí "A"  TJ Sokol Nové Veselí "B" 
MSPR Siódemka Miedź Legnica  Sokol Telnice 
ŠKP Bratislava  TJ Loko České Budějovice 
HC Dukla Praha 4  HC Dukla Praha 6 

Hrací systém

Dvě skupiny po 4 týmech (každý s každým), poté zápasy o umístění.

Každé družstvo odehraje:

  • 3 x utkání v základní skupině (2 x 15 min)
  • 2 x utkání o umístění (2 x 20 min)

 

Hrací časy

Mladší a starší žáci:

  • základní skupiny 2 x 15 minut
  • zápasy o umístění 2 x 20 minut

Pátek 27. 8. 2010

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
08:00 mladší žáci Nové Veselí "A" Siódemka Legnica
08:40 mladší žáci Nové Veselí "B" Tatranček Stupava
09:20 starší žáci Nové Veselí "A" Siódemka Legnica
10:00 starší žáci Nové Veselí "B" Sokol Telnice
10:40 mladší žáci ŠKP Bratislava SK Velká Bystřice
11:20 mladší žáci Sokol Telnice Dukla Praha 6
12:00 starší žáci ŠKP Bratislava Dukla Praha 4
12:40 starší žáci České Budějovice Dukla Praha 6
13:20 mladší žáci ŠKP Bratislava Nové Veselí "A"
14:00 mladší žáci Sokol Telnice Nové Veselí "B"
14:40 starší žáci ŠKP Bratislava Nové Veselí "A"
15:20 starší žáci České Budějovice Nové Veselí "B"
16:00 mladší žáci SK Velká Bystřice Siódemka Legnica
16:40 mladší žáci Dukla Praha 6 Tatranček Stupava
17:20 starší žáci Dukla Praha 4 Siódemka Legnica
18:00 starší žáci Dukla Praha 6 Sokol Telnice

19:30 Slavnostní zahájení

20:10 Utkání All Stars výběrů mladších žáků 2 x 10 minut
20:40 Utkání All Stars výběrů starších žáků 2 x 15 minut

Sobota 28. 8. 2010

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy v základních skupinách
08:00 mladší žáci Tatranček Stupava Sokol Telnice
08:40 mladší žáci Siódemka Legnica ŠKP Bratislava
09:20 starší žáci Sokol Telnice České Budějovice
10:00 starší žáci Siódemka Legnica ŠKP Bratislava
10:40 mladší žáci Nové Veselí "B" Dukla Praha 6
11:20 mladší žáci Nové Veselí "A" SK Velká Bystřice
12:00 starší žáci Nové Veselí "B" Dukla Praha 6
12:40 starší žáci Nové Veselí "A" Dukla Praha 4
Zápasy o umístění
13:20 mladší žáci 3. místo skupina A 4. místo skupina B
14:15 mladší žáci 3. místo skupina B 4. místo skupina A
15:10 starší žáci 3. místo skupina A 4. místo skupina B
16:05 starší žáci 3. místo skupina B 4. místo skupina A
17:00 mladší žáci 1. místo skupina A 2. místo skupina B
18:00 mladší žáci 1. místo skupina B 2. místo skupina A
19:00 starší žáci 1. místo skupina A 2. místo skupina B
20:00 starší žáci 1. místo skupina B 2. místo skupina A

Neděle 29. 8. 2010

Čas Kategorie Domácí Hosté
Zápasy o umístění
08:00 mladší žáci 4. místo skupina A 4. místo skupina B
09:00 mladší žáci 3. místo skupina A 3. místo skupina B
10:00 starší žáci 4. místo skupina A 4. místo skupina B
11:00 starší žáci 3. místo skupina A 3. místo skupina B
12:00 mladší žáci poražený 1. semifinále poražený 2. semifinále
13:00 starší žáci poražený 1. semifinále poražený 2. semifinále
14:00 mladší žáci vítěz 1. semifinále vítěz 2. semifinále
15:00 starší žáci vítěz 1. semifinále vítěz 2. semifinále