I. liga mladšího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 16:25 (7:14)
I. liga staršího dorostu: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 28:19 (13:9)
Extraliga mužů: TJ Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24:27 (15:15)
I. liga mladšího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 19:24 (10:11)
I. liga staršího dorostu: HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí 45:15 (23:10)
Český pohár mužů: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí 24:27
Extraliga mužů: HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí 31:23 (15:11)

2. Galavečer házené

Valentýnský svátek byl nejen svátkem všech zamilovaných, ale také svátkem všech novoveselských házenkárů. Byla to odměna za jejich výkony v uplynulém roce 2002. Všichni hráči, trenéři, funkcionáři, příznivci, sponzoři a lidé kolem házené se sešli na v pořadí již 2. Galavečeru sportovního oddílu v Novém Veselí.

Pořadem provázeli tak jako v loňském roce Eva Čejková a Václav Ťupa.
Prvním bodem večera bylo uvedení další osobnosti novoveselské házené do Síně slávy. Tím se v letošním roce stal dlouholetý předseda oddílu házené pan Jan Stejskal st. Ze zdravotních důvodů se tohoto vyhlašování nemohl zúčastnit a proto za něj převzal cenu jeho syn Jan Stejskal ml.Následovalo vystoupení sólisty Karlínského divadla Karel Bláha, který nejen zazpíval, ale předvedl i několik komických scének.V anketě o nejoblíbenějšího hráče roku 2002 byli v kategorii dorostenců na základě hlasovacích lístků nominováni: Jakub Doskočil, Jan Strejček - loňský vítěz ankety a Petr Najman. Vítězem se stal opět Jan Strejček.V kategorii mužů byli nominováni: Michal Studený, Tomáš Studený - loňský vítěz ankety a Radek Fiala. Tento rok obdržel nejvíce hlasů a vítězem se stal Radek Fiala.

Po vyhlášení ankety následovala poněkud smutnější událost. V listopadu roku 2002 tragicky zahynul náš velký kamarád, obrovský fanda novoveselské házené a skvělý člověk Pavel Hladík. Ten byl na tomto galavečeru výborem házené oceněm in memoriam za obětavou práci. Ocenění převzal z rukou starosty Nového Veselí Ivo Jonáka jeho syn Pavel Hladík ml. Minutou ticha a poté bouřlivým dlouhotrvajícím potleskem vzdali všichni přítomní v sále Čest jeho památce.Poté následovalo hlavní vystoupení večera. Na pódium nastoupil skvělý muzikant a skladatel Ivan Hlas.Po skončení hlavní části, pokračoval večer diskotékou, kterou moderoval Pepa Libický.